Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Gábina Soukalová má práci snů: Po odchodu z Primy bude komentovat milovaný biatlon

Gabriela Soukalová se vrací ke sportu: Bude komentovat biatlon
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Nová práce

Gabriela Soukalová (34) získala opravdovou práci snů. Sportovkyně skončila s biatlonem v roce 2019, dlouho bez něj však nevydržela. Vrací se totiž na Českou televizi, kde bude po boku Tomáše Jílka závody v biatlonu komentovat, jak zjistila redakce eXtra.cz.

Gabriela Soukalová byla biatlonová hvězda. Vyhrála Světový pohár v biatlonu v sezoně 2015/2016, na zimních olympijských hrách v roce 2014 získala dvě stříbrné medaile a byla též světovou šampionkou ve smíšené štafetě.

V roce 2017 vyhrála anketu Sportovec roku, o dva roky později však přišla pro fanoušky zdrcující zpráva. Soukalová ukončila svou sportovní kariéru. Místo toho dostala práci na Primě, kde začala moderovat pořad ShowTime. V roce 2023 však přišlo doslova zemětřesení a z Primy bylo vyhozeno několik moderátorů, Soukalová však dala výpověď sama, jak tehdy prozradila na svém Instagramu.

Bude komentovat biatlon

Nyní redakce eXtra.cz zjistila, že Soukalová se znovu vrací k biatlonu. Ale v trochu jiném slova smyslu. Bude totiž společně s Tomášem Jílkem komentovat závody v biatlonu na České televizi. Jejím prvním komentátorským počinem bude štafetový závod ve švédském Östersundu ve středu 29. listopadu. „Těším se na novou výzvu a i na to, že uvidím biatlon z úplně jiného pohledu,“ prozradila Soukalová.

V týmu komentátorů se neobjeví Tomáš Lachman, který se zotavuje po těžkém úrazu. Nová zkušenost to bude i pro dalšího komentátora středečního biatlonového programu, Tomáše Jílka, kterého diváci znají hlavně z cyklistických přenosů Tour de France. Společně se Soukalovou bude komentovat první štafetový závod žen letošní sezony na 4 x 6 km.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy