Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Gábina Partyšová řádila po Slavících jako lokomotiva: Hvězda parketu klopila jedno pivo za druhým

Gábina to umí pořádně rozjet!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Gábina Partyšová to rozjela v plné rychlosti na party po udílení Slavíků. Pivo dala z ruky jen při divokých kreacích na parketu. Je vidět, že tahle jindy ledová královna se umí pořádně odvázat a zapařit. Konečně Gábino....

Když se Gabriela Partyšová (39) objeví na veřejnosti, nebo uvádí pořad Prásk, tak většinou působí jako nedobytná ledová královna. Už jsme si mysleli, že moderátorka nemá žádnou jinou tvář než tuhle. Nezadaná Gábina ale na předávání Slavíků hodně překvapila.

Půvabná Gábina neoslnila na Slavících žádným extravagantním nebo vyzývavým modelem a my si mysleli, že to bude stejná nuda jako vždycky. Upjatá Gábina, která si dává pozor na každý krok a slovo.

Ale kupodivu překvapila a po skončení ankety to na after party pořádně rozjela. I když je momentálně bez chlapa, tak očividně nesmutní. Na party dala pivo z ruky jen tehdy, když bujaře dováděla na parketu.

Gábina hýřila úsměvy na všechny strany a řádila jako pořádná rajda. Příklad by si z ní měla vzít třeba Hana Mašlíková, která vypadala dost unaveně a vyhuble. Psali jsme ZDE.

Související články

Další články