Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Gábina Partyšová má facku pro otce Kristiána: Syn o Koktovi ví, jako tatínka ho ale nebere

Gabriela Partyšová promluvila o vztazích syna Kristiána a Josefa Kokty.
Zdroj: Se souhlasem Gabriela Partyšová/Renata Bušková/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 10 fotografií
vztahy

Rozchod Gabriely Partyšové a Josefa Kokty byl pěkně bouřlivý. Sedmileté manželství zkrachovalo kvůli Koktovým záletům, kdy moderátorku začal podvádět s Ornellou Štikovou. Ze vztahu však vzešlo to nejcennější - syn Kristián. O tom, jaké jsou mezi expartnery vztahy a zda se Josef vídá se svým synem, promluvila Gabriela v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Gabriela Partyšová měla v minulosti na muže smůlu. Dlouhá léta byla partnerkou Josefa Kokty, avšak jejich manželství po sedmi letech zkrachovalo kvůli nevěře ze strany Kokty. Ten ji v tu dobu začal podvádět s Ornellou Štikovou, se kterou tvoří pár dodnes. Nerozešli se vůbec v dobrém. A jak prozradila Partyšová pro eXtra.cz, za manželstvím udělali opravdu velmi tlustou čáru a syn se s otcem nevídá.

"Oni nemají vztah. Tenkrát se naše cesty rozdělily a já vlastně na to téma už ani nechci mluvit. Vnímám to jako uzavřenou kapitolu. On o něm ví, ale jako tatínka ho nemá. Až jednou bude chtít zjistit, kdo to je, tak to přijde," vysvětluje půvabná moderátorka, která na toto období velmi nerada vzpomíná.

Doporučené video: Rozhovor s Gabrielou Partyšovou:


Kristián prochází pubertou

V novém partnerovi Partyšové, Igoru Faitovi, sice Kristián tatínka nevidí, ale jejich vztahy jsou velmi přátelské. "Je to hrozně fajn, rozumí si. Vychází i s jeho dětmi. Jsou kamarádi všichni a společně je ten čas skvělý. Myslím si, že v tomhle je to o tom, jak jim to nastaví ti dospělí. Děti by v tomhle neměly mít hlavní slovo," říká při příležitosti přednášky v pražském La Belle Boutique.Kristián je sice v kritickém věku, ale naštěstí s ním puberta příliš netříská. "On je skvělej. On na sobě strašně pracuje, je denně ve fitku a je to fakt krásný kluk. Teď chodí na střední. Jasně, že občas třeba dělá, že mě neslyší, ale vždycky si všechno vyříkáme. Nedělá žádné věci, které by neměl. Já jsem ho i seznámila s drogovou tématikou," vysvětluje moderátorka a dodává, že synovi promluvila do duše i co se týče holek.

Nutno podotknout, že Gábina Pepovi styk se synem po rozchodu zakázala. „Stále platí, že se s Kristiánem nesmím vídat. Byla tam ohledně toho mezi námi ústní dohoda. Proč to Gábina chtěla, to nevím, její myšlenkové pochody jsem nezkoumal," řekl redakci eXtra.cz před časem. Josef našel štěstí vedle Ornelly, se kterou žijí přes deset let, vzali se a mají spolu tři děti.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy