Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Gábina Partyšová má důvod k slzám! Manžel Daniel si užil bezva večer s pohlednou blondýnkou…

Jde jen o kamarádku?
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Všichni věřili, že jim to vydrží až na věky... Jenže jim láska nevydržela! Manželství moderátorky Gábiny Partyšové (39) a milionáře Daniela Farnbauera (41) se koncem roku nečekaně rozpadlo. A vypadá to, že návrat mezi nimi není reálný. Uhrančivý Daniel si totiž vyrazil na nedávný ples na Žofíně s půvabnou blondýnkou. A vyrojily se tak spekulace, zda nejde o jeho novou partnerku.

Partyšová i pohledný milionář už od konce loňského roku nebydlí v jedné domácnosti. Podle slov Partyšové nebyl za rozchodem nikdo třetí, ale nejspíš chyby v komunikaci. Gábina se netajila ani tím, že přesný důvod rozpadu manželství neumí určit. A i když se každý vydal na jinou životní cestu, po rozchodu zůstali prý přáteli.

Teď to vypadá, že Daniel už není sám. Na plese v pražském Žofíně mu dělala společnost velmi vnadná blondýnka a ze snímků je patrné, že si oba večer hodně užili. Co asi v tu dobu dělala Gábina – že by otírala umáčené oči od slz a těžko se smiřovala s dalším krachem manželství? Těžko soudit… Zda jde ale o Danielovu novou partnerku, nebo jen kamarádku, není zatím jasné. Jisté je jedno, oběma to na společenské události moc slušelo.

Pokud byste měli informace o tom, kdo je tajemná blondýnka po boku Daniela Farnbauera, tak neváhejte a ozvěte se nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články