Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Gábina Lašková se brzy stane dvojnásobnou maminkou: Fanouškům prozradila pohlaví miminka

Gábina Lašková se brzy stane dvojnásobnou maminkou: Fanouškům prozradila pohlaví miminka
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
miminko
FTV Prima i CNN Prima News Gábina Lašková (30) prozradila pohlaví miminka, které je na cestě. Kráska své těhotenství odtajnila už letos v únoru. Oblíbená zprávařka Gabriela se s manželem Filipem (31) stanou podruhé rodiči.

Krásná brunetka Gábina Lašková (30) se na svém Instagramu pochlubila radostnou novinkou. "Bude to kluk a my se ho nemůžeme dočkat," napsala ke svému příspěvku Lašková.

Krásná moderátorka už s manželem Filipem Laškemprvního syna Benedikta, který v dubnu oslavil dva roky. Ben už za chvíli bude mít parťáka na vyvádění rošťáren.

"Jooo! Beník bude mít brášku a my dalšího maličkého chlapečka. Jak asi bude vypadat? Jaký bude? Jací budou kluci spolu? Tohle těšení je strašně krásný. Vždycky jsem si je přála a o to víc se teď nemůžu dočkat. Nicméně aktuálně mu stále hledáme jméno a přejeme si jediné: aby už byl s námi s deseti prsty na nohou i rukou a zdravý, jak jen může miminko být."

Zobrazit příspěvek na Instagramu

• ʙᴜᴅᴇ ᴛᴏ ᴋʟᴜᴋ & my se ho nemůžeme dočkat. Jooo! Beník bude mít brášku a my dalšího maličkého chlapečka. Jak asi bude vypadat? Jaký bude? Jací budou kluci spolu? Tohle těšení je strašně krásný. Vždycky jsem si je přála a o to víc se teď nemůžu dočkat. Nicméně aktuálně mu stále hledáme jméno a přejeme si jediné: aby už byl s námi s deseti prsty na nohou i rukou a zdravý, jak jen může miminko být 🤞🏻. Děkujeme @barulaphoto za překrásné fotky! Milujeme je! 🖤 #joooo #budetokluk #bráchové #budemečtyři #familyoffour #familyphotography #family #sunset #riverside #babyboy #familyphotoshoot #babynumbertwo #pregnant #pregnancy #momandson #fatherandson #babycomingsoon

Příspěvek sdílený Gabriela Lašková (@gabrielalaskovaofficial),

Budoucím rodičům přejeme hodně štěstí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy