Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Gábina Koukalová to bere hopem: S novým přítelem čeká miminko a přejmenovala se

Gabriela Koukalová je těhotná
Zdroj: se souhlasem Klenoty Aurum/Braňo Šimončík
Těhotenství
Nejznámější česká biatlonistka Gabriela Koukalová (31) je těhotná. Miminko čeká s novým přítelem Milošem. Známá sportovkyně si také změnila příjmení a vrátila se tak ke svému rodnému jménu Soukalová.

Gábina Koukalová (31) světu oznámila, že čeká miminko. Sportovkyně se svěřila, že je moc vděčná a těhotenství bere jako dar. "Moc se na něj těšíme. Vyhlídky na rodinu jsme měli od začátku oba, ale vzhledem k mému pracovnímu vytížení a méně příjemným okolnostem, kterým už nějakou dobu čelím, jsme tomu nechali volný průběh," podělila se o své nadšení Gábina.

Známá sportovkyně se také podělila o to, jak o svém těhotenství řekla kolegům: "Na Primě jsem musela barvu přiznat v momentě, kdy hlavní kostymér dostal zákaz oblékat mě na vysílání do lahvově zelených šatů s tím, že mi dělají velké břicho.“

Gabriela přiznala, že byla z těhotenství sice překvapená, protože přišlo dřív, než pár očekával, ale o to víc se oba na miminko těší. Když příteli ukázala výsledky těhotenského testu, tetelil se prý blahem. Rodinu si moc přál. "Rodiče se báli, že jsem ten typ ženy, která bude tak pracovně vytížená, že ani rodinu nebude chtít. Takže byli nadšení," svěřila se natěšená Gábina. Gábina je tak po rozvodu s Petrem Koukalem (35) opět šťastná.

Gábina Koukalová prožívala velmi náročné období, když bojovala o majetek se svým bývalým manželem Petrem. S ním se nechala rozvést teprve v říjnu minulého roku. "Manžel mě také podváděl, stejně, jako všechny svoje partnerky. To bych ještě asi dokázala zvládnout, ale pak přišly pochybnosti o tom, kam odešla spousta mých finančních prostředků z účtů nebo ze společných investic," svěřila se Gábina, která během rozvodu prožívala velké stresy.

Není tak divu, že se do další svatby Gábina zrovna dvakrát nežene. Po předchozích zkušenostech si prý raději rozmyslí, komu řekne své příští "ano." Slavná sportovkyně si po rozvodu rozhodla změnit příjmení a vrátila se k rodnému Soukalová. "Jako Gabriela Koukalová jsem uzavřela minulost a jako Gabriela Soukalová začínám žít nový, spokojenější život, s dalšími výzvami, které osud přinese. Jedno vím ale jistě, nudit se nebudu," uzavřela.

Související články

Další články