Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Gábina Koukalová si našla nový koníček: Měla ses držet biatlonu, kritizují ji fanoušci

Gabina má novou zábavu.
Zdroj: Archiv Gabriely Koukalové
+ Dalších 8 fotografií
diskuze
V době koronaviru spousta lidí vymýšlela, v čem by se mohli zdokonalit. Bývalá profesionální biatlonistka Gábina Koukalová (30) se v poslední době netají aktivitami, které ji konečně naplňují a uklidňují. Kromě pobytu v přírodě a s rodinou začala navštěvovat kurz tetování. I když sama sportovkyně přiznala, že se nejedná o činnost se společenským přesahem, ji tato aktivita naplňuje a chce se v ní zdokonalovat.

Sympatická Gábina (30) se snaží všemožně zabavit. Se svými fanoušky se teď podělila o novou aktivitu, které se začala věnovat. Do křehké plavovlásky by asi málokdo řekl, že začala navštěvovat kurz tetování.

Nová záliba

"Učíte se rádi novým věcem? Já ano! Tak jsem si řekla, že se přihlásím do kurzu tattoo. Sice jsem teprve na začátku, ale obrovsky mě to baví," začala nadšeně popisovat Gábina, která přiznala, že díky době koronavirové dostala šanci zkoušet nové věci. Sama bývalá reprezentantka má po těle několik malůvek.

"Opět jsem happy jak dva grepy, že život nabízí tolik možností a variant co zkoušet, dělat a jak se poznávat," pokračovala dále ve slovní euforii. Ke Gábině, která zatím zkouší tetovat na citrusy, se už hlásí nadšené fanynky se zájmem o tetování. V komentářích se najdou ale i tací, kteří do Gábininy nové záliby rýpou. "Existuje tisíce užitečných činností a pár, které jsou k ničemu, tak proč nezačít s těmi...?" napsal jeden z uživatelů. "Děvče, ty jsi se měla ještě držet biatlonu," míní další.

Kritiku respektuje

Podobných názorů se v diskuzi pod příspěvkem najde několik, Gábina si však stojí za svým a negativní názory ostatních respektuje. "Prostě mě to baví, potkala jsem díky tomu milé lidi, takže se tam cítím dobře. U všeho, co dělám, chci šířit radost, a tak věřím, že třeba potěším někoho v budoucnu nějakou pěknou kérkou. Studovala jsem umělecké školy, tak mám k tomuto blízko. Život je pak pestrý, barevný a plný zážitků. To je úžasný," šíří pozitivní energii skrze svůj Facebook.

Nedávno přiznala, jak je šťastná, když má na sebe čas a může se jen tak procházet přírodou. Už od soutěže StarDance se spekulovalo, že mezi Gábinou a jejím manželem to není ideální. Sportovkyně ale nedávno dala jasně najevo, že ji s manželem stále spoustu věcí spojuje. Například sport. Jak je to mezi nimi doopravdy, to vědí jen oni sami a jejich blízké okolí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy