Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Gábina Koukalová naplněná jarem: Biatlonistka dala jasně najevo, jak to má s manželem

Gabriela pozdravila své fanoušky.
Zdroj: Facebook Gabriely Koukalové
+ Další 3 fotografie
radost
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová se se svými fanoušky nedávno pochlubila s velmi pozitivním příspěvkem. V tom přiznala, co ji v těchto chvílích nejvíce nabíjí. Partnerská láska to zrovna není. Gábina se nejlépe momentálně cítí v přírodě mezi kvetoucími rostlinami.

Slavná sportovkyně strávila víkend, jak sama uvedla na svém Facebooku, odpočinkově. Nejlépe se teď cítí v přítomnosti své rodiny a kvetoucích rostlin a stromů. Blondýnce to opravdu nevídaně sluší a vypadá velmi odpočatě.

Šťastná v přírodě

"Protože jsem pojala neděli odpočinkově, jak se patří, tak se ozývám až dnes nabitá krásnou energií z přírody a láskou od své rodiny," začala popisovat své momentální rozpoložení. Koukalová (30), která oznámila konec profesionální sportovní kariéry loni v květnu, se cítí lépe než kdykoliv předtím. Po náročném podzimu, kdy excelovala v taneční soutěži StarDance, si užívá zaslouženého odpočinku.

"V takových chvílích jsem nejbohatší ve svém srdci. Jsem za to moc vděčná! Ke štěstí mi nic nechybí. Doufám, že jste se měli stejně dobře jako já a těšíte se do všeho, co Vás v nadcházejících dnech čeká," vzkázala všem svým fanouškům.

Gábině podle všeho opravdu nejvíce svědčí klid a pohoda. Při procházce přírodou jí na rozdíl od běžek či tance nehrozí žádná zranění, která krásku v rámci kariéry často provázela.

Rozchod s manželem?

Už od soutěže StarDance se spekulovalo, že mezi Gábinou a jejím manželem to není ideální. Sportovkyně ale nedávno dala jasně najevo, že s manželem ji stále spoustu věcí spojuje. Například sport. Jak je to mezi nimi doopravdy, to ví jen oni sami a jejich blízké okolí.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy