Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Gábina Koukalová je opět zadaná, odtajnila přítele Miloše, cesta k ní vedla přes kuchyni

Gabriela Koukalová s přítelem Milošem v italských Alpách.
Zdroj: REPRO SHOWTIME TV Prima
+ Další 2 fotografie
Nový vztah
Bylo jasné, že taková krásná žena, jako je Gabriela Koukalová, nezůstane dlouho na ocet. Bývalá biatlonistka nyní prozradila, že už se nějakou dobu vídá s novým přítelem. Vztah už pokročil do té míry, že už spolu dokonce bydlí. Koukalová to dnes večer prozradila v pořadu SHOWTIME TV Prima.

Moderátorka Gabriela Koukalová (31) je znovu zamilovaná. Jejím novým partnerem je pohledný Miloš, který se věnuje gastronomii. "Známe se už několik let, protože jsme spolu byli hodně blízcí přátelé," prozradila bývalá biatlonová hvězda štábu pořadu SHOWTIME televize Prima a CNN Prima NEWS.

Miloš Gábinu okouzlil nejen svým vzhledem, ale dle jejích slov také empatií. "Mám pocit, že je to jeden z lidí v mém okolí, který umí dobře naslouchat, je velmi pozorný a strašně dobře vaří," vyprávěla moderátoka a dodala, že to byly právě Milošovy kulinářské schopnosti, kterým podlehla. "Já miluju jídlo. Tím si mě hodně dostal, to mu nahrálo plusové body," přiznala Koukalová.

Do svatby se nehrne

"Je to ten typ muže, který mě respektuje se všemi chybami, s tím, jaká jsem, což je obrovsky osvobozující. Miloš je multitalent – má rád sport, inklinuje i k umění, což je mi blízké. Myslím, že těch společných směrů je celá řada. Jsem šťastná," rozplývala se pohledná moderátorka.

Zamilovaný pár je spolu už nějakou dobu, zatím to ale oba tajili. Nyní ale vztah došel až do fáze, kdy už se dá říct, že je velmi vážný. „Dalo by se říct, že spolu bydlíme. V posledních měsících čím dál tím intenzivněji. Po zkušenostech z minulosti ale nejsem svatbám úplně nakloněná, takže v tomto směru bych rozhodně nepospíchala. Společnou budoucnosti ale plánujeme, rozhodně!“ říká Koukalová, která ale zůstává opatrná.

Vyrovnání s exmanželem bude třaskavé

Může za to především její nevydařené manželství s Petrem Koukalem. S tím už se sice rozvedla, jejich vztah ale nelze označit za kamarádský, což se projevuje i na jejich majetkovém vypořádaní. „Myslím, že čím delší čas uplynul od rozvodu, tak jsem v podstatě víc a víc zklamaná. Pořád jsem věřila, že se dokážeme domluvit jako dospělí lidé, ale teď z toho mám pocit, dokonce je mi až nepříjemné, že jsou zpochybňovány moje sportovní úspěchy, ocenění. Dospělo to do takové fáze, že si oba dva musíme brát právního zástupce. Takže v klidu to asi moc neproběhne," očekává bývalá moderátorka.

Vinu ale Koukalová nedává svému bývalému manželovi, ale překvapivě sobě, že něco takového dopustila. „Ten druhý člověk v podstatě jen vycítil šanci a asi si mě uměl docela dobře přečíst. Pro mě je to cenná zkušenost, nechci to ale jakkoli hodnotit. Teď jsem bohatší o spoustu zkušeností a věřím, že mě to hodně posílilo. Mrzí mě, že musím dát mnoha lidem kolem mě za pravdu. A dneska si uvědomuju, jak dlouho dobu jsem měla zavřené oči,“ přiznala v pořadu SHOWTIME olympijská medailistka.

Související články

Další články