Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Gábina Dvořáková se předvedla ve svatebních šatech! Zkouší si je kvůli milenci Paulisovi?

Těší se snad na druhou svatbu?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 42 fotografií
Modelka Gabriela Bártová (28) se obrnila hradbou mlčení k chystanému rozvodu s Václavem Noidem Bártou (36). A zřejmě už spřádá jiné plány, než byl třeba návrat kvůli dceři Terezce. Objevila se totiž na módní show návrhářky Terezy Sabáčkové, kde se ukázala ve svatebních šatech. Jako by si snad kráska plánovala, jak bude vypadat, až se bude podruhé vdávat...

Bude to nejspíše hodně krutá válka, až dojde na dělení majetku a rozvod. Ovšem Gábina má podle všeho jasno: K Noidovi se nevrátí. Místo toho pracuje! Svědčí o tom i její účast na módní přehlídce, která se konala v prostorách Dominikánského kláštera v Českých Budějovicích, odkud návrhářka Tereza Sabáčková pochází.

A právě tam se předvedla Gábina ve svatebních šatech, které jí mimochodem hodně slušely. Mnozí si jistě mohli pomyslet, že Gábina se těší, až bude mít rozvod s hudebníkem za sebou a bude znovu připravená vstoupit do manželství. Jistě by o takovou radost stál i její přítel, plastický chirurg Patrik Paulis, se který několik týdnů tvoří pár.

Kdy se tak stane, ukáže čas. Nicméně Gábina se ve svatebním doslova rozplývala…

Související články

Další články