Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Gábina Dvořáková se drsně opřela do Noida. Je závislý na ALKOHOLU a měl problémy s DROGAMI!

Tomuto manželství je konec.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Manželství Gabriely Dvořákové (28) a zpěváka Václava Noida Bárty (36) je zřejmě u konce. Nejdříve to vypadalo, že se jejich vztah rozpadl kvůli krásné Gábině, která měla Noida podvádět s plastickým chirurgem. Nyní vyplouvají na povrch další šokující informace. Vašek je prý alkoholik a měl problémy s drogami!

Gábina Dvořáková se nechtěla k jejich rozpadu manželství vyjadřovat, ale nakonec jí to nedalo a veřejně řekla, co bylo důvodem konce jejich lásky. „Já jsem nikdy nechtěla řešit naše problémy přes média kvůli mé holčičce. Bohužel Václav zjevně ano,“ vysvětlila. Nakonec se ale přece jen rozhodla promluvit.

A svými slovy šokovala! „Faktem je, že Václav se i díky mně zbavil závislosti na drogách, ale alkoholu nikoliv. Několikadenní pití alkoholu vždy končilo prohloubením Václavových psychických problémů, s nimiž byl i v psychiatrické léčebně,“ řekla TopStaru Gábina, která se do Noida ještě víc opřela.

„Jeho agresivní kocovina skončila vyhozením mě z domu. Před několika týdny jsme již s Terezkou odešly. Nedovolím, aby to někdy viděla má dcera,“ šokovala.

Její ještě manžel Václav Noid Bárta ji obvinil z toho, že jejich manželství ztroskotalo na nevěře. A na vině měla být právě Gábina, která si měla začít s plastickým chirurgem Patrikem Paulisem, který jí vymodeloval dokonalé trojky.

„Jestli jsem následně potkala někoho, kdo mi je teď oporou, nebyla to příčina rozpadu našeho manželství, jak se to snaží Václav prezentovat. Je to lékař, inteligentní člověk, snaží se nám pomoci. Ano, mám oporu. Netajím se tím,“ dodala pro TopStar.

Související články

Další články