Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Gábina Dvořáková nám prozradila tajemství: "Skoro jsem přišla o vlasy!" Co se stalo?

Zdroj: www.supermiss.cz
Gabriela, kterou dodnes všichni známe jako Dvořákovou, ale už nějakou dobu je to paní Bártová, fotila nové trendy účesů pro rok 2015 a měla s sebou i dceru Terezku.

Gabriela je modelka a přestože se jí dostává té nejlepší péče, před několika měsíci jí museli vlasy zachraňovat! Potom, co se narodila holčička Terezka a Gábina začala kojit, děly se s její krásnou hřívou divy.

Vlivem kojení jí totiž začaly vlasy vypadávat. „V těhotenství jsem měla perfektní vlasy. Jak ale kojím, tak to ty vlasy odnášejí, protože dávám tomu miminku všechno. Takže teď jsme s Ditou zvolily takovou speciální kúru a musím zaťukat na zuby, že vlasy držej a dali mi to tady v do pořádku,“ prozradila sympatická Gábina před focením, kde měla i dcerku.

I když se její manžel Vašek Noid Bárta jako spolehlivá chůva osvědčil, ani on nemůže být Gábině pořád po ruce.

„Vašek se snaží vypomoct, když může, ale většinou je v práci. No a když i já zrovna pracuju, tak mám kamarádku Leničku, na kterou je Terezka zvyklá a má ji ráda. Je s ní od narození, je to taková moje pravá ruka. Dnes jsem chtěla mít Terezku u sebe, protože je to dlouhý focení a já pořád kojím. Navíc jsme na sebe hodně fixovaný,“ dívá se láskyplně modelka na svou dceru, kterou se snaží nenechávat o samotě.

Přestože je obávané šestinedělí už pryč, stále se Gábina občasné úzkosti a přehnanému strachu o dceru neubrání. „Hrozně mi vadí, když na ni lidi sahají. Ten kontakt mi vadí. Jsem na to úplně alergická, když někdo přijde a sahá jí na ručičku. Vždyť těma rukama něco dělal a neumyl si je. Dávám si taky pozor na lidi, který jsou nachlazený, hodně ji straním, nechci ji jen tak někomu půjčovat. Mí blízcí ji dostanou do náručí, ale cizím ji nepůjčuju,“ svěřila se starostlivá maminka během příprav na focení.

Nám Terezku Gábina nakonec ale ukázala a máme ji pro vás v galerii.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články