Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Gábi s Pítrem z Love Islandu promluvili o stalkingu: Bylo to nepříjemné, přiznal pár

Gabriela Gašpárová a Petr Havránek z Love Islandu promluvili o stalkingu
Zdroj: Renata Bušková / eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
rozhovor

Hvězdy Love Islandu Gabriela Gašpárová a Petr Havránek mají i necelý rok po reality show krásný vztah. Daří se jim i na sociálních sítích a aktuálně patří k nejsledovanějším osobnostem v Česku, avšak ne vždy je vše zalité sluncem. Pár se redakci eXtra.cz svěřil se stinnými stránkami své práce, která je někdy i psychicky náročná. Dále prozradili, proč se s ostatními účastníky tolik nevídají a na co by si dali pozor, kdyby se do vily na Kanárech opět vrátili. V neposlední řadě promluvili i o nepříjemných zkušenostech se stalkingem a Petr o seriálové roli v jednom z nejúspěšnějších českých seriálů.

Gábi, nedávno jste se s Petrem na svých Instagramech otevřeně svěřili, že potřebujete od sociálních sítí oddych. Lidé dokonce spekulovali o vašem rozchodu, protože jste pár dní společně netvořili. Vše přitom bylo zcela jinak. Je to skutečně tak náročné?

Gabriela: Budu mluvit za oba, když řeknu, že se v tom snažíme najít balanc. Nechceme svůj život trávit jen na sociálních sítích, ač chceme a jsme rádi v kontaktu se svými fanoušky a lidmi, co v tomto odvětví tvoří.

Je velmi náročné oddělit tuhle práci od osobního života, takže se to snažíme vykompenzovat, abychom tvořili, ale dokázali i žít a odpočinout si. Někdy je to dost náročné i po psychické stránce. Přece jen na sociální sítě nemáte pracovní dobu.

Vy oba jste se ve světě médií pohybovali už před účastí v Love Islandu. Jak náročné pro vás bylo se pak sžít s tou obrovskou vlnou pozornosti, která přišla?

Petr: Já jsem měl výhodu v tom, že se ve světě showbyznysu pohybuji od 16 let. Takovou vlnu slávy jsem si už párkrát prožil, sice ne v takovém rozsahu, ale prožil. Když jsem byl třeba v Itálii jako hlavní model pro Dolce & Gabbana, tak jsem se setkal i s tím, že mě někdo stalkoval. Myslím si, že jsme s Gabčou měli oproti ostatním soutěžícím v tomto ohledu výhodu. Ač je ten tlak obrovský a pořád trvá, tak je to náročné, ale zvládáme to obstojně.

Mohl bys přiblížit tu část se stalkingem? Jak moc to bylo vážné?

Prvotní šok přišel, když jsem šel z nákupu a na telefon mi přišly fotky, které někdo zaznamenal, když jsem šel z toho obchodu. Nebo mi volal booker z mé agentury, že si ty holky našly, v jaké agentuře jsem, a dva dny tam na mě čekaly, chodily dovnitř a ptaly se, kdy přijdu. Bylo to zvláštní, ale nezašlo to tak daleko, abych to řešil s policií. Ony chtěly jenom fotku, podpis. Tak jsem jim to splnil a pak jsme se zase rozešli.

Gábi, máš s něčím obdobným zkušenost i ty?

Gabriela: Mám s tím také bohužel zkušenost, bylo to nepříjemné a bylo to tolik vyhrocené, že bych to nechtěla nějak rozebírat.

Do Love Islandu přišlo spoustu lidí z pózou. Pak se sesypali

Je to už téměř rok, co jste se zúčastnili Love Islandu. Šli byste do toho znovu? Případně, je něco, co byste dnes udělali jinak?

Gabriela: Rozhodně bych do toho šla znovu, s Petrem nějakým způsobem pracujeme na druhé sérii a lidem, kteří se do té vily na Kanárech dostanou, už teď závidím. Když se na to teď můžu podívat zpětně a uvědomuji si, co všechno mi to dalo, tak jim to moc přeji. Je to skvělé a šla bych bezesporu znovu.

Petr: Souhlasím, a pokud jde o to, na co si dávat pozor, tak vždy říkáme, aby tam člověk byl sám sebou. Spousty lidí tam přišlo s nějakou pózou, vydrželo jim to maximálně pár dní a pak se z toho sesypali. Jelikož tam není mrtvý úhel bez kamery, kde by se člověk schoval nebo si oddychl, tak z toho někdo může začít bláznit a pak to dopadne špatně. Takže být sám sebou, užít si to a neřešit, jak vás budou vnímat ostatní.

Jste ještě v kontaktu s některými spolusoutěžícími?

Gabriela: Já jsem celkem často v kontaktu s Mishalou, to vydrželo a kdybychom měly čas a prostor, tak se vídáme víc. Je to asi jediný člověk, se kterým jsem v bližším kontaktu. Ono je to těžké, spousty z nás nebydlí v Praze a tím, že jsme dost vytížení, tak není snadné se domlouvat na setkání.

Petr: Já se s některými lidmi potkávám i z hlediska pracovních věcí, třeba když jsem moderoval backstage show Tvoje tvář má známý hlas, tak jsem se tam potkával s Mirkou. Ale jak řekla Gabča, ztěžuje nám to čas i vzdálenost. Každopádně když se potkáme, tak se vždy rádi vidíme.

Petr má premiérovou roli v Ordinaci. Gábi už má hereckou zkušenost za sebou

Potkáváme se na premiéře filmu Bullet Train. Gábi, ty už s herectvím zkušenost máš. Dokázala by sis představit nějakou další roli?

Ano, je pravda, že už jsem si ve filmu zahrála. Byla to skvělá zkušenost a bavilo mě to. Je to pestrá práce, pro herce pokaždé něco jiného, co se týká role nebo scénáře, a to je něco pro mě, já totiž nevydržím dlouho na jednom místě. (smích)

A co tebe, Petře? Nelákala by tě nějaká herecká role?

Abych se přiznal, tak zrovna zítra mám premiéru v Ordinaci v růžové zahradě. Půlku svého hereckého výkonu jsem v kómatu, pak se proberu a budou se dít šílené věci. Natáčeli jsme necelých pět měsíců a zjistil jsem, že je to těžší, než jsem myslel. Třeba si zapamatovat dvě stránky textu. Už je to nějaká doba, co jsem se učil na písemky a ta netrénovaná paměť už neslouží tak dobře. (smích) Naštěstí jsem se do toho poměrně rychle dostal.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy