Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Gábina Koukalová si už na Petra servítky nebere. Sportovec poslal jasný vzkaz

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
rozvod
Manželství mezi biatlonistkou Gabrielou Koukalovou (31) a bývalým badmintonistou Petrem Koukalem (35) je u konce. Dle slov olympioničky rozvod nemá vůbec dobrou dohru a oba si na soudní tahanice o majetek přizvali právníky. Přitom ještě na začátku září Gábina hovořila o tom, že rozvod bude pouze formalita a doufala alespoň v přátelství. Situace se evidentně změnila, protože Gábina momentálně o Petrovi v rozhovorech nemluví rozhodně tak pozitivně, jak tomu bylo před pár měsíci. Redakce eXtra.cz požádala sportovce o vyjádření a ten poslal jasný vzkaz.

Biatlonistka, majitelka dvou medailí z olympiády v Soči a moderátorka pořadu ShowTime na Primě Gabriela Koukalová (31) na začátku září potvrdila to, o čem se již dlouho spekulovalo. Manželství s bývalým badmintonistou, účastníkem tří olympiád a vlajkonošem z Londýna 2012 Petrem Koukalem je v u konce.

Snad budeme pokračovat v přátelském duchu

Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak ‚pouze‘ formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné,“ napsala na sociální sítě v září Gábina a na první pohled to vypadalo, že se pár rozešel v poklidném duchu.

„Věřím, že si ze společného času, přeci jenom šest let není krátká doba, neseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil. Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu,“ dodala tehdy Gábina, ale během pár měsíců úplně otočila.

V klidu to neproběhne, oba máme právníky

Uběhlo ale téměř půl roku a Gábina Koukalová o smířlivém a přátelském rozvodu rozhodně mluvit nemůže. S Petrem jsou sice oficiálně od října rozvedeni, ale nyní začíná boj o majetek.

„Čím delší čas uplynul od rozvodu, jsem do jisté míry víc a víc zklamaná. Pořád jsem věřila tomu, že se dokážeme domluvit jako dospělí lidi, ale teď z toho nemám ten pocit, dokonce je mi to až nepříjemný v tom, že jsou zpochybňovány moje sportovní úspěchy, ocenění a dospělo to do takové fáze, že si prostě oba dva musíme brát právního zástupce. Takže v klidu to asi moc neproběhne,“ nechala se Koukalová slyšet pro Super.cz.

Petr Koukal: Stručně a jasně

Přitom na začátku vztah Gábiny a Petra vypadal jako dokonalá reklama na spokojené manželství. Petr a Gábina spolu žili od roku 2014 a svatbu měli v květnu 2016. Nyní je situace mezi partnery velmi vyhrocená.

„Je to pro mě cenná zkušenost, jsem teď bohatší o spoustu zkušeností a věřím, že mě to hodně posílilo. Mrzí mě, že musím dát mnoha lidem kolem sebe za pravdu, a dneska si uvědomuju, jak jsem měla dlouhou dobu zavřený oči,“ dodala Koukalová.

Redakce eXtra.cz oslovila Petra Koukala s žádostí o jeho vyjádření k jeho rozvodu. „Omlouvám se, ale nijak se k tomu vyjadřovat nebudu,“ dodal stručně a jasně Koukal.

Související články

Další články