Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Fyzické trestání ve Výměně manželek: Malý Ondra (8) musí klečet na šílené podložce

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 19 fotografií
Výměna
Trestat děti tak, že je pošlete klečet do kouta? K podivné výchovné metodě se ve středeční Výměně manželek uchylovaly obě rodiny. Jenomže i tak Lucie (26) prožila v náhradní domácnosti šok. Ondra (8) totiž neklečí pouze na zemi. Pod koleny musí mít šílenou dřevěnou podložku s otočnými vroubky!

„Přišel ze školy a zalhal se svačinou. Lukáš se na mě podíval a řekl, že za trest bude klečet,“ vypráví Lucie (26) ve Výměně manželek, která si prošla hned několika šokujícími momenty. Trestání syna bylo jedním z nich.

„Klekl si a začal se smát, že tentokrát neklečí na tom dřevěným. To mě zarazilo,“ pokračovala vyměněná manželka. A pak s hrůzou v hlase ukázala do kamery šílenou dřevěnou podložku s otočnými vroubky. „To přece samo o sobě musí hrozně bolet,“ zhrozila se.

Kromě toho Lucii vyděsilo i deset zvířat v jednopokojovém bytě, kvůli kterým garsonka zapáchala močí. Druhá manželka Aneta (28) jí nechala doba neskutečný nepořádek, navíc se prý za celých deset dní osprchovala sotva třikrát.

Myslíte si, že bolestivé klečení je už přes čáru? Nehraničí to podle vás s týráním?

Související články

Další články