Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Fury, jsi idiot! Fanoušci boxu stojí za Kličkem a přejí mu, aby tohoto tlučhubu sundal

Odveta bude plná krve a každý si přeje, aby byla z Furyho těla.
Zdroj: Profimedia.cz
Brit Fury nemá ve světě skoro žádné fanoušky a chce být viděn na kolenou. Tato skutečnost se ještě více umocnila po nevybíravých slovech na adresu ukrajinské legendy Vladimira Klička.

Jsi troska, zflákalo tě tlusté prase, nadělal sis do trenek, osočil Fury svého boxerského soka. Fury přitom nevypadá ve formě, jeho tělo je plné tuku a s muskulaturou Klička se to nedá moc srovnat.

Klička tato slova pořádně rozpálila, a tak šel do svého soupeře hodně ostře, jako by už proti sobě stáli v ringu. „To, co vychází z jeho huby, je ponižující. Dávat gaye a pedofily do jedné roviny a společně je posílat do vězení nebo urážení žen, které patří prý jen do kuchyně a na záda,“ vrátil se Vladimir trochu v čase a připomněl Furyho slavné hlášky.

„Takhle se jako on dívá na Eltona Johna nebo na královnu jeho rodné země? Podobným lidem, jako je on, bych rád řekl: Nas** si!“ Je evidentní, že to mezi oběma boxery aktuálně hodně vře a hlavně Kličko už se nemůže dočkat odvety, ve které určitě bude chtít Furyho zflákat jak žito.

Brita by v kaluži krve nejraději viděli i fanoušci z města, ze kterého sám boxer pochází. Ti se stydí za to, že žijí ve stejném městě, které je jeho rodné, a doufají, že jim Kličko prokáže službičku a nevymáchanou hubu Furyho naplní litry krve.

Související články

Další články