Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fúrii Meghan opustila další asistentka: Před vévodkyní prchá jeden zaměstnanec za druhým!

Zdroj: instagram
+ Dalších 21 fotografií
Megera Meghan
A je to tady zase! Vévodkyni Meghan Markle (37) opouští další asistentka. Bude to tím, že je krutá šéfka? Je to možné, protože je to už třetí pravá ruka, co ji opouští.

Další člen personálu královské rodiny prchá. Tentokrát opouští pozici pravé ruky vévodkyně Meghan osobní asistentka Amy Pickerill, která do funkce nastoupila teprve před rokem. Jak je tedy možné, že Amy zaměstnání opouští po tak krátké době? Bude to tím, že je vévodkyně nesnesitelnou­ fúrií?

Amy podala Meghan oznámení o odstoupení po jednom odpracovaném roce. Plánuje však zůstat do doby, než vévodkyně porodí a přestěhuje se s princem Harrym do nového domu.

Zatím není známo, proč Amy zaměstnání opouští. Ale spekuluje se o tom, že je to právě kvůli tomu, jaká je Meghan workoholička. Pickerill je již několikátým klíčovým členem služebnictva, jenž opouští královskou rodinu. Před nedávnem to byla asistentka Melissa Touabti nebo třeba Samantha Cohen, která sloužila rodině 17 let. Krutá Markle má na svědomí i odchod šéfky ochranky. Meghan je očividně nesnesitelným, panovačným bossem, pod kterým nechce nikdo pracovat. Kdo další půjde z kola ven?

Související články

Další články