Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Fúrie Meghan znovu v akci: Vévodkyni utekly už dvě chůvy, Archie si zvyká na třetí

+ Dalších 57 fotografií
nesnesitelná
Zdá se, že zvěsti o Meghan Markle (37) jsou pravdivé. Společně s princem Harrym (34) najala k malému Archiemu už třetí chůvu. Dvě předchozí, které pro královský pár začaly pracovat, daly podle britských médií po krátké době výpověď. V jejich sídle se tak během 6 týdnů vystřídaly už 3 pracovnice.

Meghan Markle je známo, že je puntičkářka a královský personál ji nemá zrovna v lásce. Proto spousta lidí žasla nad tím, když vévodkyně řekla, že svému synkovi pořídí chůvu. Veřejnost předpokládala, že žena opečovávající miminko přísné Meghan to nebude mít zrovna jednoduché. Očekávané se stalo skutečností a zdroj blízký princi Harrymu britským médiím vypověděl, že královský pár během šesti týdnů najal už třetí chůvu.

Seznam zaměstnanců, jejichž odchod z paláce má Meghan na svědomí, se rozrůstá. Kromě osobního bodyguarda prince Harryho, fitness trenéra a soukromé sekretářky nyní utekly i dvě chůvy. Královská rodina však tyto informace popírá s tím, že výběr chův závisel jen na potřebách malého Archieho. První z najatých chův měla být prý jen na noční hlídání.

Mohlo by vás zajímat

Další články