Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Fúrie Meghan opět naštvala služebnictvo: Co zakázala nyní?

+ Dalších 63 fotografií
Nepochopitelné
Meghan Markle (37) zase a znovu prudí královské zaměstnance. Tentokrát jim zakázala parkovat na místě, kde služebnictvo nechává auta po celá desetiletí. Prý jsou v těsné blízkosti jejich nového bydlení.

Princ Harry (34) a vévodkyně Meghan Markle opět šokovali. Tentokrát naštvali královské služebnictvo. Zakázali jim totiž parkovat na místě, kde zaměstnanci parkují už celá desetiletí.

Pár se přestěhoval do nového domova ve Windsoru. Mají tam krásný dům, ovšem nastal problém s jejich „dvorkem“. Z oken mají prý výhled na parkoviště a to se jim nelíbí.

A tak staré parkoviště prostě zavřeli a obhajují to slovy, že je moc blízko jejich domova. Takže nyní budou muset členové klubu a služebnictvo parkovat na místě, za které budou muset platit, a navíc je dál než to staré. Všechny tím šíleně pobouřili. Není divu, kdo by chtěl chodit do práce takovou dálku a ještě navíc platit za parkování.

Mohlo by vás zajímat

Další články