Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

FUJ, TÁHNI, uplivla si matka: Proti Zemanovi při vítání prvňáčků protestovali rudými trenkami!

Miloš Zeman to při vítání prvňáčků schytal od maminky.
+ Další fotografie
Do poslední chvíle se nevědělo, zda Miloš Zeman (73) tradičně na první školní den vyrazí mezi prvňáčky. Prezident tak nakonec učinil, navštívil novopečené školáky v Základní škole T. G. Masaryka v pražském Břevnově. Někteří rodiče se vyzbrojili rudými trenkami, které si připnuli do klop. Jedna z maminek dokonce na hlavu státu křičela, ať táhne!

Miloš Zeman (73) dnes prvňáčkům ve škole v pražském Břevnově popřál, aby se brzy naučili číst. Rovněž zavzpomínal, že se mu do školy vždy špatně vstávalo a tento odpor ke vstávání mu vydržel doposud.

O žádné idylické setkání však nešlo, několik rodičů si připnulo na oblečení malé červené trenýrky. Ty se už v minulosti staly symbolem odporu proti současné hlavě státu.

Jedné z maminek ruply nervy úplně. „Fuj, táhni,“ zakřičela na Zemana. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček jí řekl, že se má chovat slušně. „Hlavně že on se chová slušně. Ke všem, že jo?“ pokusila se maminka Ovčáčka uzemnit.

A co na protestující říká sám Miloš Zeman? „Že jsem si jich vůbec nevšiml,“ odpověděl na dotaz redaktory serveru Novinky.cz.

Samotné setkání s prvňáčky, u nějž rodiče nebyli přítomni, ale proběhlo bez potíží. První dáma jim před rozloučením ještě rozdala malé dárky, prvňáčci dostali knížky a sladkosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články