Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Fuj, Dane, tohle je ostuda... Hůlka zazpíval hymnu a ukázal znetvořený chrup!

Daniel se rozhodně nemůže chrupem pyšnit...
Zdroj: reprofoto
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Kdysi přední český baryton Daniel Hůlka (49) se slušně ztrapnil... Dostavil se do volebního štábu vítěze voleb Miloše Zemana (73) a předvedl všem přítomným, ale i lidem u televizních obrazovek, hodně znetvořený chrup. Stalo se tak, když na počest znovuzvolení hlavy státu zazpíval českou národní hymnu.

Kdo by si myslel, že Zemanův příznivec Daniel Hůlka dbá o své zuby, hodně se plete. Hůlka se zřejmě neposadil na zubařské křeslo minimálně 5 let, jinak by totiž jeho chrup působil lépe než jako po náletech bombardérů.

Hůlka, jehož výkon přenášely živě televizní stanice, zazpíval všem přítomným ve volebním štábu Zemana českou hymnu a rozhodně pohled na něj nebyl radostí. Určitě se nedalo mluvit o tom, že by se zpěvák pyšnil americkým úsměvem - spíše upozornil na havarijní stav svého chrupu. Kdysi úspěšný zpěvák, který obsadil hlavní role v muzikálech, jako jsou Dracula nebo Monte Cristo, se příliš o svůj chrup podle všeho nestará a i když hymna v jeho podání neměla chybu, poté, co ukázal chrup á la ohořelé františky, nikomu do smíchu nebylo.

Snad si Daniel svou dentální nedokonalost uvědomí a zjistí, že nejen šaty, ale hlavně zuby dělají člověka...

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy