4. června otřásl centrem Londýna další teroristický útok při kterém bylo usmrceno sedm lidí a více než padesát zraněno. Nebýt rychlého zásahu policistů a odvážnému muži, který se jmenuje Roy Larner, mohlo být obětí daleko více.

Teroristé se snažili vtrhnout do restaurace Black and Blue nedaleko London Bridge, když se jim do cesty postavil odvážný fanoušek Millwallu. Místo toho, aby začal utíkat vzal osud do svých rukou. Na křik „Islám, Islám“ odpověděl: „Fuck you! Já jsem Millwall!“

Načež se pustil do boje jen s holýma rukama proti teroristům ozbrojeným velkými mačetami. „Snažil jsem se je vyhnat ven, všichni ostatní utíkali pryč. Byl jsem sám proti třem. Pořezali mě celkem osmkrát. Na hlavě, hrudníku a obou rukách. Naštěstí mě nezasáhli přímo, to už bych tu nebyl,“ svěřil se napůl ve vtipu Larner z nemocnice.

Díky jeho odvaze se mu podařilo útočníky zahnat pryč. I když ho teroristé zranili a musel být převezen s řezným zraněním do nemocnice, pro všechny se stal hrdinou a vysloužil si přezdívku Lev z London Bridge.