Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Frühlingová si stěžuje na slávu: Neboj, Ivo! Ta už se tě stejně netýká

Iva Frühlingová po dlouhé době na akci.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Zpěvačka a modelka Iva Frühlingová se jako náctiletá odstěhovala do Paříže, kde dokázala prorazit ve světě modelingu i hudbou. U nás největší slávu zažívala kolem roku 2004, ale postupně o sobě přestávala dávat vědět. Na společenských akcích se vyskytuje málokdy, proto její poslední hláška docela překvapila.

Platinové desky, vyprodané koncerty, soundtrack k filmu Román pro ženy a manželství s Richardem Krajčem. To byla doba, kdy se o Ivě vědělo a psalo. Dneska je to ale jiné a Iva se objevuje ve společnosti minimálně.

Její album z roku 2009 Doma nejlíp ale už nemělo takový úspěch a Iva to zkoušela jako spisovatelka. Od té doby se o ní moc neví a problémy se slávou rozhodně nemá. Ale stejně nostalgicky zavzpomínala na období, kdy plnila titulky magazínů. "Lituji toho každý den, že jsem se stala slavnou. Kdybych vrátila čas, tak bych dělala smysluplnější profesi,“ řekla Iva Expresu.

Tak si dnes může oddychnout, že v současné době slavná ani žádaná není. Místo zpívání teď řeší Iva své mateřské povinnosti, ze kterých také není zrovna nadšená.

„Můj chlapeček je samozřejmě nejúžasnější na světě, ale péče o dítě je stresující. Nespíte, máte týden mastné vlasy, nestíháte ani sprchu. Přicházejí nové emoce, odpovědnost, strach. Je to opravdu velký záhul. Je mi docela líto, že se o tom nemluví, je to takové společenské tabu,“ říká o dvouletém synovi Adamovi, kterého má s pilotem Honzou.

Související články

Další články