Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zamilovaný zpěvák z Lake Malawi se pochlubil krásnou ženou. S Bárou jsou jako hrdličky, svůj vztah posunuli o kus dál

+ Dalších 8 fotografií

V Praze se konalo světové finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2024. Velkolepou událost v O2 areně si nenechala ujít řada českých a slovenských hvězd jako například zpěvák Albert Černý z kapely Lake Malawi. Ten dorazil po boku své krásné ženy Barbory, která před deseti lety tuto soutěž vyhrála. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvili o novince v jejich životě: pořídili si štěnátko.

Alberta Černého (35) zná většina lidí coby frontmana kapely Lake Malawi či hvězdu show show Tvoje tvář má známý hlas. Hudebníkovi se daří jak v práci, tak v soukromí – našel tu pravou. Po svém boku má skvělou ženu a navíc i vítězku světového finále Elite Model Look z roku 2014. Krásná modelka Barbora Černá (dříve Podzimková) (24) řekla Albertovi své ano v září 2022.

Kousek z jejich velkého dne si vzal Albert i do O2 areny na 40. ročník soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2024. "Mám na sobě svůj svatební oblek, který šil ručně na Sicílii údajně devadesátiletý dědeček," prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. Hned na úvod vyzdvihl svou krásnou ženu.


Gentleman každým coulem

"Já bych chtěl nejprve pogratulovat Báře, protože před deseti lety vyhrála. Takže ona je tady dneska moje vítězka." Bára byla v rozpacích a odvětila: "Je to deset už let, takže jsem zaprášená vítězka." Ačkoli je už to nějaký pátek od jejího velkého momentu, stále si pamatuje ty nervy a intenzivní emoce, které v tu chvíli prožívala. Co by poradila letošním vítězům? "Ať si to hlavně užijí a načerpávají každou chvílí, protože to strašně rychle zmizí," řekla Bára, která vynesla zelené asymetrické šaty od Zuzany Kubíčkové doplněné o krásné šperky.

Dvojice během povídání prozradila, že se jejich rodina rozrostla o chlupatého mazlíčka. "Máme teď štěně a dnes je to vlastně první den, kdy se o něho stará někdo jiný," prozradil nadšeně Albert. "Jsme skoro jako rodiče," doplnila ho Bára. A co se týče jejich miminka? To se prý uvidí až časem.

Mladému páru to velmi sluší a je vidět, že jsou oba stále zamilovaní až po uši. O něžné doteky a polibky nebyla nouze. Celou dobu o svou milou zpěvák pečoval. Když jí bylo uvnitř areny zima, neváhal sundat sako a zakrýt jím její holá ramena.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy