Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Frontman Krucipüsk měl děsivou nehodu: Tomáš je tvrďák! Kapela prozradila, jak na tom je

Tomáš Hajíček má za sebou několikahodinovou operaci.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
stav

Zpěvák kapely Krucipüsk Tomáš Hajíček měl v úterý vážnou dopravní nehodu na motorce, při níž se střetl s osobním automobilem. Byl letecky transportován do pražské nemocnice, kde podstoupil několikahodinovou operaci. Hudebníci na sociálních sítích nyní napsali, že rekonvalescence bude ještě dlouhá, ale Tomáš je z nejhoršího venku. 

V úterý informovala kapela Krucipüsk o děsivé dopravní nehodě, kterou měl jejich zpěvák Tomáš Hajíček. Na motorce došlo ke střetu s osobním vozidlem, z místa nehody byl transportován vrtulníkem do pražské nemocnice, kde podstoupil několikahodinovou operaci. Jak informovali hudebníci na sociálních sítích, léčba bude ještě dlouhá, ale Tomáš je z nejhoršího venku."Hola, tak snad jsem z nejhoršího venku, zvolal by strejda Tomáš. Cesta nebude úplně jednoduchá a krátká, ale Tomáš je tvrďák a do léta daleko. Strašně moc děkujeme všem našim Krucifans, všem kolegům muzikantům, všem sdělovacím prostředkům, všem spolupracovníkům a dalším za obrovskou podporu. Jsme za ni vděčni a Tomášovi to určitě dodá sílu při rekonvalescenci," napsali na Facebooku.

Tomáš nehodu nezavinil

V současné době leží Tomáš v Ústřední vojenské nemocnici, kde má tu nejlepší péči. Život mu zachránil emeritní primář z Mladé Boleslavi, který byl naprostou náhodou u místa nehody a do příjezdu záchranné služby poskytoval hudebníkovi první pomoc. "Jedno z největších poděkování patří andělu strážnému," vyjadřuje mu vděk celá kapela.Na povrch už vyšlo, že Hajíček nebyl viníkem nehody. Tu zapříčinil řidič osobního vozidla, který mu vjel do cesty. "Abychom předešli dohadům, Tomáš není viníkem nehody. Tím je pán v osobním vozidle, který mu vjel do cesty a i přesto, že je strejda velmi zkušený jezdec, nedalo se střetu s náklaďákem zabránit," uvedla kapela na pravou míru.

Kapela Krucipüsk vyděsila ve středu své fanoušky smutnou zprávou na Facebooku. Tomáš byl do nemocnice transportován vrtulníkem a musel podstoupit několikahodinovou operaci. "Jelikož nad nim stojej všichni svatí i pekelní, tak nehodu přežil, ale stále je ve vážném stavu..," obávali se zbývající členové kapely, co bude s jejich zpěvákem dále.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy