Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Freescoot z Like House o zážitku s prostitutkou: Zamkla nás se slovy, že je mamka připravená

Freescoot
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
video

Na televizním kanále Prima Show pokračuje reality show Like House 2. V dnešní noční show se influenceři ve vířivce rozpovídali na téma porno a sex za peníze. Zkušený Freescoot (23) se s ostatními podělil o zážitek se slovenskou prostitutkou.

Nový díl reality show Like House 2 bude opravdu peprný. V noční show, která se vysílá ve 22.10 na Prima Show, se Freescoot podělí o svůj hororový zážitek s prostitutkou.

"Byli jsem tehdy s kámošem v Košicích, chlastali jsme, přijeli na hotel a dohodli se, že si ze srandy objednáme nějakou prostitutku. Hledali jsme a někoho jsme našli. Viděli jsme ale jenom fotky těla, bez obličeje. Vybrali jsme si tu nejvíc přijatelnou, zavolali a přijeli tam," vypráví Freescoot.

Zamkla nás: Z šoku jsme zařvali a utekli jsme

"Na místě jsme zazvonili, někdo nás pustil nahoru a tam čekala pětačtyřicetiletá ženská, mávala na nás, ať jdeme za ní. Vešli jsme dovnitř, ona za náma začala zamykat a řekla, že maminka už je připravená. Vstoupili jsme do pokoje, všude byla tma, svítila tam je jedna lampička a pod ní seděla ona… Tak tam na nás koukala a zeptala se, kdo půjde první. Otočili jsme se na patě, zařvali, ať odemknou, a utekli jsme.“

Freescoot se v noční show podělí i o další nevšední zážitky, sledujte LIKE HOUSE dnes v 18.10 a ve 22.10 na novém kanále Prima SHOW.

Související články

Další články