Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Freescoot o nových vlasech i chrupu: Sebevědomí jsem měl vždy, jen teď občas šišlám

+ Dalších 5 fotografií

Známý influencer Jakub Smrek alias Freescoot se v posledním roce pustil do několika proměn své vizáže a prý to bylo skvělé rozhodnutí. Do zahraničí vyrazil za transplantací vlasů a později si nechal udělat nový chrup. Redakci eXtra.cz prozradil, jak se ve svém novém já cítí, co říká na věčné hatery, a také se svěřil, v čem ho nový chrup zatím lehce omezuje. 

Jakub Smrek alias Freescoot je influencer, který dbá nejen na svou kariéru, ale také na vizáž. I proto se v letošním roce rozhodl podstoupit několik zákroků, aby se ve svém já cítil co možná nejlépe. Nejprve si nechal transplantovat vlasy, později si nechal udělat i nový a nepřehlédnutelný chrup, kterým se pochlubil i na Instagramu.

"Ač jsem měl sebevědomí vždy vysoké, pro vlasy jsem se rozhodl, protože jsem měl kouty a nevypadalo to dobře, zároveň jsem se ani dobře necítil. Kamarádovi, který má firmu na vlasy, jsem ze srandy řekl, že by mohl udělat i firmu na zuby. Nejdřív řekl, že ne, a pak mi o prázdninách zavolal, kdy teda letím," řekl Freescoot s úsměvem pro eXtra.cz.

S novými zuby se stále učí mluvit

Influencer je s novými zuby velmi spokojený, přesto mu ještě lehce komplikují mluvu.

"Nechal jsem si udělat 24 zirkonových korunek. Občas ještě šišlám, tak teď musím zapracovat hlavně na mluvě. Jinak jsem z toho nadšený a baví mě to. Zároveň to spoustu lidí zajímá, mnohým jsem otevřel oči, protože o tom v Česku zatím nikdo nemluvil tak intenzivně jako já," svěřil se se slovy, že se přirozeně setkává i s věčnými hatery a jejich hloupými narážkami. Častokrát ale nakonec otočili.

Freescoot o haterech a jejich připomínkách

"Hateři přišli vždy před finálním výsledkem. Než jsem si udělal vlasy, už bylo mnoho názorů o tom, jak je to hrozné. Pak mi ale napsali, že je to super a nejde to poznat. Stejně jako zuby, říkali, že je to blbost, a stále se najdou lidé, kteří říkají, že jsou moc bílé. Já bych udělal ještě bělejší, ale bohužel to už nejde," podotkl známý influencer, který se o své tělo stará pravidelnou návštěvou procedur. "Baví mě to, sám vidím, že je ten život lepší," vysvětlil na slavnostním otevření Yokohama Lounge.

Jakub je nejen influencer, ale také pořádá noční večírky, což je odvětví, ve kterém se skutečně našel.

"Pořádám party v klubech a baví mě to. Jsem spíš noční tvor, užívám si to a všechny věci kolem toho mám rád, ale dost se mírním. Snažím se o sebe starat, také cvičím a snažím se tolik nepít alkohol, což se ne vždy daří," uzavřel s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy