Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Freescoot a Danny z TVTwixx se brzy utkají v kleci: Nemilosrdný souboj plný křivd. Co se mezi dvojicí stalo?

Dvojice má mezi sebou nedořešené křivdy z minulosti.
Zdroj: koláž extra.cz/se souhlasem Clash of the Stars
+ Dalších 6 fotografií
střet

Na české influencerské scéně nepanuje mezi nikým tak napjatá situace jako mezi Jakubem “Freescootem” Smrekem a Dannym Threemanem z YouTube kanálu TVTwixx. Osobní spory plné nenávisti se brzy vyostří v kleci před zrakem tisíců lidí a diváky čeká snad nejnemilosrdnější souboj vůbec. Jaký je jejich příběh?

Jakub Smrek alias Freescoot a Daniel Sonnleitner vystupující jako “Danny Threeman”, známý z kanálu TVTwixx, bývalí kamarádi, kteří si dnes doslova nemohou přijít na jméno. Mezi dvojicí panuje horká krev a vzájemná nenávist, která se brzy vyostří v kleci, před zrakem tisíců lidí. Čeká je zápas pod organizací Clash of the Stars a diváky čeká nemilosrdný souboj plný emocí.

Tato dvojice byla dříve známá jako nerozlučná dvojka, tvořili společný kontent na sociální sítě a dokonce sdíleli i společné bydlení. Zlom se ale stal v momentě, kdy se Freescoot ze společného bytu odstěhoval a od TVTwixx se odpojil. Válka byla na světě. Jejich fanoušci byli svědky několika drsných útoků směřovaných právě k Jakubově osobě.

Freescoot: TVTwixx mě negativně ovlivnili

Pozadí sporu nám Jakub ve stručnosti objasnil. “V sedmnácti letech jsem se odstěhoval od mámy a bydlel jsem s ním. Znali jsme se už déle. Točili jsme spolu společný videa a taky jsme udělali dost průšvihů. Celkově mě ovlivnili ke špatnému,” vyjádřil se Jakub pro redakci eXtra.cz. V tu dobu natáčeli dost kontroverzní videa, kvůli kterým byli dokonce popotahováni policií.

“Z ničeho nic jsem se rozhodl, že se odstěhuju, a on na mě začal házet špínu, ponižovat mě veřejně. Dělal si srandu třeba z toho, že jsem černej,” prozradil Jakub zákulisí jejich nenávisti, které předcházely dost drsné výroky a urážky, které často hraničily se zákonem. Slovy ale počínaje.
“Měl jsem například nové auto, on si našel, kde parkuju a pomazal ho výkaly, odšrouboval mi matky od kol a tak,” zmínil jednu ze situací, které čelil. Tento konkrétní příběh popsal ve videu, které umístil na svůj YouTube kanál. O tomto incidentu promluvil před časem i pro web Expres.cz.

“Odpálil tisíc petard před mým barákem, pak mi psal jménem jedné firmy a zval mě na prohlídku Černobylu. Bylo dost kauz, je to dlouholetej beef,” dodal. Šikaně Jakub čelil opakovaně a dlouhodobě, i několik let po skutečnosti, že se od TVTwixx odvrátil.

Nedávno Danny navíc překročil veškeré meze a vzal si na špacír Jakubova zesnulého tatínka, a to zcela bez ostychu, ve svém videu, které dodnes z YouTube nestáhl, a to ani přes drsnou kritiku lidí na internetu.

Nyní ale dostanou šanci si osobní spory vyřešit jako chlap s chlapem, čeká je MMA souboj pod organizací Clash of the Stars.

Vyostřený souboj

V jednom z dřívějších rozhovorů pro eXtra.cz Jakub prozradil, že přesně po tomto volá. “Jako dalšího bych chtěl vyzvat Dannyho, což bude asi jednodušší zápas, ale je mezi námi horká krev, v minulosti mi toho udělal dost. Tenhle zápas by mohl být zajímavý jak pro mě, tak pro diváky,” sdělil. Za svého prvního soupeře si Jakub zvolil Marka Valáška alias “Datla”, kterého organizátoři považují za “dosavadního krále Clash of the Stars”. Na úvod do svého prvního zápasu si Jakub záměrně zvolil silného soupeře, aby měl co největší motivaci, Marka však nakonec neporazil. Další v hledáčku byl a je právě Danny, který má na svém kontě taktéž jeden zápas, ze kterého odešel s porážkou.

A i on po zápase s Freescootem volá. Jakuba vyzval na zápas přímo v průběhu druhého galavečera zmiňované organizace a ten bez váhání na výzvu kývl. Dvojice si dokonce ihned střihla svůj první staredown, během kterého bylo na první pohled zjevné, že tito dva si půjdou po krku.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy