Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Freddie Mercury pláče v nebi: Zemřel zakládající člen skupiny Queen, nikdo to nevěděl

+ Dalších 7 fotografií
Smutná zpráva
V roce 1970 s Freddiem Mercurym (†45) založili skupinu Queen, teď ani nikdo moc nepostřehl, že před časem zemřel. Do hudebního nebe odešel Mike Grose, první baskytarista legendární kapely. S tou nevystupoval dlouho, stál však u samého zrodu seskupení, které má dosud miliony fanoušků po celém světě.

Zemřel v úplném zapomnění, přitom se zasadil o zrod tolik obdivované skupiny Queen. První baskytarista Mike Grose patřil k zakládajícím členům, jeho smrti si ale prakticky nikdo nevšiml. Na věčnost odešel už ve středu 6. března, kondolence pozůstalým ale chodí až tři týdny poté.

„Dozvědět se, že můj starý přítel Mike Grose, kterého jsem poprvé slyšel ve skupiny The Individuals, když jsme ještě oba studovali, je neskutečně smutné. Vždycky měl dobrý zvuk. Odpočívej v pokoji,“ napsal na Facebook kytarista Queenů Brian May (71).

Grose v roce 1970 skupinu zakládal, ještě téhož roku z ní ale odešel. S ostatními členy se ale občas potkával, nyní se v nebi po letech shledal s Freddiem Mercurym (†45), jenž zemřel už v roce 1991. Mercury tak má konečně parťáka, se kterým si může zahrát a zazpívat We Are the Champions.

Mohlo by vás zajímat

Další články