Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Fred Flintstone existuje: Tenhle frajer žije jako v době kamenné, přežije všechno a všechny!

Seznamte se – Will Lord nás jednou přežije všechny.
Zdroj: MailOnline
+ Další 3 fotografie

Naučil se lovit, stahovat zvířata z kůže, postaví si chatrč, rozdělá oheň, vyrobí nástroje, obstará si jídlo a je nejspokojenější člověk na světě. Co je to zač? Dvaačtyřicetiletý Will Lord, dříve obyčejný středostavovský Angličan ze Suffolku, dnes oživlý Fred Flintstone.

Will se totiž baví tím, že žije přesně jako naši předkové v době kamenné (až na tu hygienu tedy). A své dovednosti využívá i k tomu, aby trochu vzdělal nejen zájemce o soužití s přírodou, ale i malé děti a civilizační lenochy, kteří by bez mobilu, zapalovače a mikrovlnky dostali tik do oka.

Dokáže se o sebe postarat tak, že by mu záviděli i elitní vojáci. A jestli jednou přijde obávaná civilizační krize, Will nás tady přežije všechny, protože si bude vědět s přírodou rady. O dávnou historii se zajímal odjakživa, ale teprve až v posledních letech dotáhl svou zálibu k dokonalosti a jeho obrovské znalosti lákají davy turistů.

Ano, Will to dělá pro peníze, ale z dobrých důvodů. Pořádá exkurze do své kamenné vesničky a učí lidi postarat se o sebe. Rád by měl i jednou vlastní seriál, kde by trochu to naše zpohodlněné lidstvo poučil, co se má dělat, pokud se ocitnete někde sami v nesnázích. Will totiž tvrdí, že civilizace se navrací zpět na svůj začátek a abychom jako druh přežili, nezbude nám než utvořit původní prvotně pospolné společnosti a používat opět zapomenutou techniku lovu a rukodělby.

My v redakci eXtra věříme, že má pravdu, ale pro jistotu tu mikrovlnku ještě vyhazovat nebudeme.

Související články

Další články