Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

FRČELA JAKO SNĚŽNÝ DRAK! Na Sedlčansku vyhodila zfetovaná paní z auta řidičku a křičela, že jí UMŘELY DĚTI

Zfetovanou řidičku zastavily až zátarasy.
"Umřely mi děti, potřebuji pomoc." S těmito slovy zastavila sedmatřicetiletá stopařka řidičku na Sedlčansku. Ta logicky nabídla pomoc. Jenže zdrogovaná žena ji vyhodila z auta a začala ujíždět.

Stopařka ženu z auta vyhodila a vůz prostě ukradla. Poškozená řidička mávla na jiný vůz a s dalším řidičem začali zdrogovanou ženu pronásledovat.

„Řidič začal odcizené auto pronásledovat. Přitom udával polohu operačnímu, který pak navigoval policisty ze Sedlčan. Ti kradené vozidlo dojeli u Zrůbku, zlodějka mířila po silnici I/18 směrem k Příbrami. Nebylo možné ji předjet, nereagovala ani na výzvy k zastavení,“ uvedla pro novinky.cz policejní mluvčí Monika Schindlová.

Do honičky se zapojilo několik policejních hlídek. Zdrogovanou ženu zastavily až zátarasy u obce Drásov.

Později se zjistilo, že žena neměla řidičák, byla pod vlivem pervitinu a má psychické problémy. Byla předána do psychiatrické péče.

„Kriminalisté rovněž zahájili její trestní stíhání pro trestný čin neoprávněné užívání cizí věci a ohrožení pod vlivem návykové látky,“ dodala mluvčí Schindlová.

Související články

Další články