Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Františku Nedvědovi (72) selhalo srdce: 5hodinová operace a pumpování 16 litrů vody!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
strach o františka
Františku Nedvědovi (72) během vánočních svátků selhalo srdce. Dva týdny strávil v pražském IKEM a musí se tam vrátit. Srdce mu totiž funguje pouze ze 30 procent, takže se musí podrobit náročné pětihodinové operaci. Povede ji uznávaný kardiochirurg Jan Pirk (71).

O vážném zdravotním stavu Františka Nedvěda informoval deník Blesk. Na druhý svátek vánoční museli oblíbenému písničkáři volat záchranku. Dva týdny ležel v nemocnici, teď půjde na operační sál.

Srdce mu po kolapsu funguje na 30 procent. „Měl jsem prý dvojité selhání srdce. Museli ze mne vypumpovat šestnáct litrů vody. Tu jsem měl v celém těle od nohou až po plíce. Budou mi dělat trojitý bypass,“ řekl listu Nedvěd s tím, že na sále stráví asi pět hodin. Operaci povede kardiochirurg Jan Pirk.

Nedvěd se však potíží nezalekl a až do operace pracuje. Na koncertech ale raději sedí, březnové musí kvůli rehabilitaci přesunout.

Související články

Další články