Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

František Rajtoral spáchal sebevraždu! Fotbalového reprezentanta NIČIL ÚNAVOVÝ SYNDROM a nepovedený vztah

+ Další 3 fotografie
Bývalý fotbalový reprezentant František Rajtoral spáchal v Turecku sebevraždu. Bylo mu 31 let. Měl mimořádné nadání, jeho kariéru ale brzdil únavový syndrom. Těžce nesl také rozchod s partnerkou Petrou. Jeden čas hrál hazardní hry a dokonce se léčil.

Fotbalista František Rajtoral je bohužel po smrti. Obránce tureckého Gaziantepsporu v jedenatřiceti letech spáchal sebevraždu. Podle prvních informací z tureckých médií ho našli oběšeného v jeho bytě.

Velmi dobrý hráč působil v týmu Plzně, kde slavil ty největší sportovní úspěchy. Jeho kariéru brzdil opakovaný boj s únavovým syndromem, což mu bralo hodně fyzických i psychických sil. Vždy se ale dokázal zase vrátit do formy.

"Není to jen únavový syndrom, je v tom mnohem víc. Není to tak, že člověk má únavový syndrom, vezme si tabletu a za týden je v pořádku. Je to hra o čas, kdy se uzdraví. Myslel jsem si, že díky předchozí zkušenosti jsem na to nachystaný, ale nebyla to pravda. Překvapilo mě to, takže jsem s tím bojoval. Moc mi pomohla rodina, přítelkyně, Viktorka Plzeň, majitel klubu i trenéři. Teď jsem zpátky, mám velkou chuť a věřím, že budu hrát fotbal co nejdéle," uvedl v roce 2014 v rozhovoru pro aktualne.cz.

Jeden čas hrál hazardní hry a dokonce se léčil. Klub o publicitu nestál a problémy s hazardem schovával za fyzické problémy...

Rajtoral čelil také rozchodu s přítelkyní Petrou. Ta nyní žije s fotbalistou Marcelem Gecovem. Silně věřící Rajtoral nedokázal rozchod vstřebat. Odešel do Turecka, kde se mu na čas ulevilo, pak se ale začal cítit sám. V týmu byl s Danielem Kolářem, ten pak ale odešel a na Rajtorala všechno padlo...

Související články

Další články