Veřejnost můžeme uklidnit. Všech dvanáct uprchlíků, které Česko zatím přijalo, je na svých místech, žádný státní převrat se nekoná a ne, opravdu nemusíte konvertovat na islám. Za všechno může Prince Aounallah, který už dva roky v nejrůznějších zápasech MMA mlátí české borce.

Jako první to už drive odnesl Martin Šolc. Francouzský bijec se představil i v rámci Night of Warriors v Liberci, kde zametl s Eldarem Rafigaevem. Smutný byl po tomto zápase i zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Fandil totiž právě rodákovi z Moldávie, který už však několik let žije a trénuje v Praze. Takže i on je vlastně „náš“.

Možná právě tento mač byl poslední kapkou a Prince bude mít v budoucnu utrum. Český reprezentant Karlos Vémola už se na to zkrátka nehodlá nečinně dívat. Bezprostředně po svém zápase, kdy doslova zničil Rakušana Maximiliana Bajlitze, totiž Prince vyzval na vzájemný souboj. „Nelíbí se mi, že k nám jezdí nějaký princ mlátit české kluky. Tohle se musí zarazit!“ Francouz výzvu přijal s tím, že že chce Vémolům pás organizace WASO. Očekávaný střet by se měl konat v rámci dalšího dílu Night of Warriors v Liberci.