Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Francouzský fotbalista Adil Rami: Pamela Anderson byla v posteli neukojitelná

Francouzský fotbalista Adil Rami: Pamela Anderson byla v posteli neukojitelná
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
milenci
Fotbalista Adil Rami (34) tvořil s herečkou Pamelou Anderson (52) pár celé dva roky. K rozchodu sice došlo už vloni, ale francouzský obránce ji stále považuje za nejlepší milenku, kterou kdy měl. V posteli totiž prý byla neukojitelná.

Francouzský fotbalista Adil Rami byl přítelem Pamely Anderson (52) 2 roky. Zatímco vnadná herečka na vztah nevzpomíná v dobrém, Rami o jeho detailech rád dodnes vypráví svým spoluhráčům a nemůže zapomenout především na fyzickou stránku.

Hvězda seriálu Pobřežní hlídka prý byla nejlepší milenkou, jakou fotbalista kdy měl. „Rami nám o Pamele řekl spoustu pozoruhodných věcí. Samozřejmě že nás nejvíc zajímalo, jaká byla v posteli. A světe, div se, vůbec se odpovědi na tuto otázku nebránil,“ prozradil Adilův spoluhráč.

„Prý byla v tomto ohledu tou nejlepší, jakou kdy měl. Stále neukojená a sex tak měli i dvanáctkrát za noc,“ prozradil Aleksandr Kokorin, kterému Rami detaily ze své ložnice, kterou sdílel s Pamelou, svěřil.

Zhrzená Pamela

Sama Pamela Anderson na vztah s francouzským obráncem nevzpomíná v dobrém a řadě amerických médií několikrát prozradila, že Adil Rami je podle ní lhář, narcista a sociopat. Celý jejich vztah prý byla jedna velká lež.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy