Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Francouzský aspirant na post prezidenta sbalil svoji vyvolenou už v patnácti! Jak vznikla skandální láska?

Zdroj: archiv
Již před pětadvaceti lety začala vznikat láska jako trám mezi adeptem na francouzské prezidentské křeslo Emmanuelem Macronem a jeho současnou manželkou. Ta je o necelých patnáct let starší než on a byla dokonce jeho učitelkou. Učaroval jí prý už tehdy, nikdo z nich ale asi netušil, že si ji později, v roce 2007, skutečně vezme za ženu.

Svou vyvolenou okouzlil při školním představení svého divadelního kroužku z jezuitského lycea v Amiens v roce 1993. Už tehdy uchvátil učitelku francouzštiny Brigitte Trogneux, tehdy Auzier, v roli hastroše. „Hrál hastroše, moc dobře se na to pamatuji. A přišlo mi, že hrál výborně. Jaké měl charisma!“ vzpomínala na jeho vystoupení Macronova dnešní manželka.

Pouze o dva roky později jí oznámil, že si ji vezme a ona jeho naléhání skutečně podlehla Odešla od manžela, přestěhovala se do Paříže a v roce 2007 mladému politikovi řekla své ano. Video z vystoupení, na kterém učitelka obdařila svého studenta polibkem, bude součástí dokumentu o Macronovi.

Manželství s bizarním věkovým rozdílem je prý šťastné, i když zlí jazykové tvrdí, že je to pouze zástěrka pro Macronovu skrývanou homosexualitu. Podle Trogneux ale není nic, v čem by Macron nebyl dobrý, takže jim to asi klape i v posteli.

A tak ze skandálního vzplanutí studenta a jeho učitelky vznikla láska jako trám Brigitte se svému povolání nevěnuje. Odešla do důchodu a je plnou podporou svému, o patnáct let mladšímu manželovi.

Související články

Další články