Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Frajírka Hrdličku vyhodili z Novy: Dostane odstupné? Nebo mu nedají ani korunu?

Takhle už Michala neuvidíte.
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
Už si sporťák Michal Hrdlička myslel, že mu řádění v Karlových Varech projde, a všem škarohlídům se smál do tváře. Jenže vedení televize Nova nepřekouslo jeho opileckou eskapádu, kdy se válel po všech holkách, co před ním neutekly, a tak dostal padáka z minuty na minutu. A od svého už teď bývalého chlebodárce nemůže ani čekat korunu odstupného!

O tom, jak rychle s ním Nova vymetla, jsme vás informovali ZDE. Jenže ta pachuť vyhazovu bude sporťáka Michala Hrdličku bolet o to víc, protože od svého zaměstnavatele nedostane ani korunu. Žádné bolestné, prostě nic. Má smůlu. Jak je to možné, že nedostane odstupné?

„V televizi pracoval jako externista, takže nemá nárok na žádné peníze navíc. Ostatní sporťáci jsou rádi, že je konečně pryč, protože měl ze všech nejvíc peněz, ale nejmíň z nich pracoval,“ prozradil eXtra.cz zdroj z Novy.

Nejenže dostal Hrdlička pořádnou lekci, že nic netrvá věčně a nemůže se chovat jako namistrovaný floutek, ale ještě si musí zabalit svých pár švestek, odevzdat zaměstnaneckou kartičku a sbohem. Už nic od Novy nemůže čekat, tam už ho lidi měli plné zuby a prý jsou rádi, že se ho zbavili a nemusí platit takového namachrovaného seladona.

Pro sporťáka to musí být pořádná podpásovka, ale on se chlapec neztratí. Vždyť má bohaté rodiče, kteří se o něj určitě rádi postarají…

Související články

Další články