Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Frackovo peklo – eXtrémní tělesná transformace! Svatební speciál: 19 ginů, 16 chlebíčků a brutální trest pro Novotného!

Ve třetím týdnu našeho projektu, ve kterém všemi nenáviděný šéfredaktor eXtra.cz trpí, shazuje 25 kg tuku a mění je ve svaly, přišla svatba, která vyvrcholila trestem pro Pavla Novotného (32) od jeho trenéra, který i se štábem přišel na průzkum na mejdan do řeporyjské sokolovny podívat se, zdali Pavlík nehřeší.

Pavel Januška (22), který v americké garáži shodil padesát kilo, sice sdílí Frackův názor, že na svatbě se hřešit může, ale po odevzdání tohoto mimořádného dílu Pavlovi dnes ráno sdělil, že „se mu to rozleželo v hlavě“ a rozhodl se, že Novotný mimořádně spálí všechny kalorie, které obsahuje tři čtvrtě litru ginu a šestnáct chlebíčků, tím, že příští pondělí půjde pěšky do práce.

Našeho šéfredaktora, který má v reálu dole deset kilo a momentálně se nachází v pátém týdnu natáčení, tak čeká třináctikilometrová trasa Řeporyje – Muzeum. Ten ale chystá ještě větší šílenství, protože chce parťákovi, kterému před kolegy v redakci neřekne jinak než „Hitler“, ukázat, že už je mu všechno jedno.

Více již brzy na eXtra.cz…

Související články

Další články