Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Frackovo peklo – eXtrémní tělesná transformace 6! Pavel zázračně hubne, ale nechutně nadává lidem, co se věnují fitness. Kdo mu ve fitku jednu vrazí?

Zázračně zhubnutý Čech Pavel Januška (22) v dalším díle našeho projektu, ve kterém náš šéf shazuje 25 kg za pomoci gravitace, definitivně zjišťuje, že cvičení s Pavlem (32) nebude sranda.

Pavlovi se začíná zajídat nový životní styl, a přestože se drží, nešetří invektivami na lidi, kteří žijí tak, jak by měl on.

Do našeho sponzorského fitka naštěstí chodí samí slušní lidé, kteří Pavla podporují, ale bude tomu tak i nadále po tomhle díle?

Pavel Novotný má jinak dole 14 kg a natáčí dál. V mezidobí také absolvoval pochod Praha – Prčice, po kterém byl týden v pracovní neschopnosti (více najdete zde), a vůbec se nám chlapec mění fyzicky i mentálně. Ostatně posuďte sami, začíná jít fakt do tuhého…

Související články

Další články