Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Frackovo peklo – eXtrémní tělesná transformace 3! Jde do tuhého, neuvěříte, co si trenér v závěru videa k Novotnému dovolil!

Třetí týden likvidace tuků tlustého prasete Pavla Novotného. Nenechte si ujít závěr, kdy trenér Pavel zkusil, co všechno si může k Frackovi dovolit.
Zdroj: eXtra

Třetí týden našeho projektu, ve kterém všemi nenáviděný šéfredaktor eXtra.cz trpí, shazuje 25 kg tuku a mění je ve svaly, byl veskrze zajímavý. Přišly první krize a střety Pavla Novotného (32) se svým trenérem, který se pořádně vytočil, když Pavel přišel pozdě na jeden z tréninků.

Fracek má dole deset kilo a má pocit, že projekt běží podle plánu. Jeho trenér Pavel Januška (22), který v americké garáži shodil padesát kilo, Frackovy pocity nesdílí a dá mu to pořádně pocítit.

Nenechte si ujít závěrečnou sekvenci, ve které trenér zjistí, že Fracek, navzdory zákazu, snědl rohlík a udělá něco, co chtěl Novotný nechat vystřihnout.

Ve třetím díle se také dozvíte víc o Pavlově dietě a otrlí si jistě vychutnají i Pavlovy apartní červené slipy.

Štáb právě s Pavlem natáčí čtvrtý týden cvičení, o kterém jeho trenér na začátku říkal, že se v něm Novotný pokusí pro celkové vyčerpání a pochybnosti celý projekt ukončit.

Máte se na co těšit.

A nepřejídejte se, nebo dopadnete jako Pavel.

Tvůrci budou rádi za vaše názory, ideálně na Facebookovém profilu projektu.

Související články

Další články