Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Frackovo olympijské okénko: Miloši, víme to všichni - neexistuje sportovec, který by tě měl rád! Neexistuje olympionik, který tě v Soči vidí rád!

Japonci událost popisují dost přesně!
Zdroj: YouTube

Miloš Zeman tajtrlíkuje v Soči a celá jeho suita a nebozí sportovci a novináři musejí předstírat, že je tam vítán.

V české výpravě je jen minimum seniorů nad 60, notoriků a venkovanů ze samot a navíc u sportovců bývá dobrým zvykem jistý smysl pro fair play a nějakou tu životosprávu, a tak, co si budeme povídat, těžko se najde někdo, komu by byl ten člověk sympatický.

"Mlha" přijel do Ruska pozdravit kdejakého hajzla, který utlačuje lid v nějaké postsovětské republice, poděkovat sponzorům své kampaně a pokusit se pozdravit s Vláďou Putinem. O kontakt se sportovci by se pokoušet neměl, nesnášejí ho do jednoho a takový Petr Nedvěd je schopen ho vzít hokejkou už ve dveřích.

Vsadím se, že v české výpravě není jediný sportovec, který by byl ochoten veřejně deklarovat, že má Miloše Zemana rád a že si ho váží, hláška "Budu váš maskot", kterou tasil při otevření Českého olympijského domu, musela poslat do kolen i ty nejotrlejší a proslýchá se, že se přítomný kardinál Duka začal modlit.

Miloši, mezi sportovci neexhibuj, nevypadá to dobře a nemáš mezi nimi co dělat. Jsi alkoholik, manipulátor a nezdvořák. Oni jsou sportovci, lidi, kterých si národ váží, tebe si může vážit jen jeho nepříčetná část.

Sportovci mezi ni nepatří...

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy