Odpouštím Zdeňce Pohlreich její bezostyšné lhaní, protože má rakovinu!

Spokojení?

Já se sebou ano, nic víc pro ni udělat nemohu. Tedy mohu a dělám a v té kauze nejen pro ni, ale skromně o tom mlčím a čekám, zatímco Zdeňka bojuje se strašnou nemocí, o které víme mnohem déle než konkurence, ale na rozdíl od ní jsme ji v úctě ke Zdeňce a jejímu choti jen naznačili, nikoli s ní vyrukovali na titulní straně a rejžovali.

Je mi jedno, že jsme Zdeňku vláčeli bulvárním bahnem v době, kdy u ní propuklo onkologické onemocnění, psali jsme pravdu a nic než pravdu a ona nám lhala a je mi vážně fuk, jak to zní.

V tom je rozdíl mezi eXtra a konkurencí. Ta, ve strachu z Primy, se kterou má holport, nejprve atraktivní kauzu ignoruje, aby následně vyzobla emoce ze smrti plynoucí a bokem na nás ještě zaútočila, jaká jsme prasata.

Kdepak, prase je ten, kdo před něčím zavírá oči a pak si pokrytecky připisuje ostruhy.

My jsme oči nezavírali a jen pár mých spolupracovníků a nejbližší znají skutečný rozměr této věty právě v kauze Pohlreichová.

To se mi právě na eXtra líbí. Že nekouká napravo nalevo a píše pravdu takovou, jaká je. Zdeňka Pohlreich podvedla několik mužů svého života pokaždé s náctiletým studentem, tečka. Má smrtelnou nemoc, přišli jsme na to, přiznala to, tečka. Jejího milence někdo zavraždil a nikoho včetně jí to nezajímalo roky, nás ano, brzy o tom budete číst, tečka.

Zdeňko, promiň, že tykám a moc ti držím palce v boji s rakovinou a jménem našich čtenářů i celé redakce ti odpouštím, že jsi nám lhala.

A dodávám. Až se dostanu do stejné situace příště, zachovám se naprosto stejně. Budu psát a hledat pravdu. Všechno ostatní nechám pokrytcům od konkurence a jejich pokryteckým čtenářům.

Pavel Novotný – šéfredaktor eXtra.cz