Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Vymětalíkovou bych za jejích "8 prostředí, ze kterých vysílala", vyhodil na hodinu z televize!

Zdroj: YouTube
„Já už vysílám poosmý zvenčí, na rozdíl od tebe…,“ obořila se redaktorka ČT4 Sport Darina Vymětalíková na kolegu, aniž by tušila, že během svého "osmého vysílání zvenčí" právě teď už vysílá živě. Větší ubohost jsem nezažil, netuše, že tahle slepice ještě následně sjede dotyčného na Twitteru, místo aby se omluvila.

Udělat něco podobného na TV Nova, kde jsem odvysílal padesát dílů nejmenovaného pořadu živě, v prime timu a - při vší úctě k Vymětalíkové a jejímu hokejovému McDonald's poledni - pro mnohonásobně větší počet diváků, letím na minutu.

Čert vem, že někdo něco zkurví, to je v živém vysílání normální, dokonce se s tím počítá.

Vymětalíková si ale dovolila něco tak neprofesionálního, že se divím, že si nesypala popel na hlavu hned v dalším vstupu. Pak ještě v rámci mimořádné tiskovky - uvedla do totálních rozpaků své hosty, z nichž jeden byl právě uveden do Síně slávy IIHF. Ztrapnila tak sebe, kolegy i televizi, pro kterou pracuje.

Paní by měl někdo vysvětlit, že jedno z nepsaných, ale základních pravidel pro živé vysílání hovoří o tom, že před a po vstupu musíme věnovat mimořádnou pozornost právě tomu, že vysíláme živě, a tedy by se do vysílání nemělo vinou techniky či lidského faktoru dostat nic "navíc".

Jebat technika několik vteřin před "domnělým" začátkem vstupu je vysoce neprofesionální a televizní bohové to trestají právě tak, jako se to stalo husičce Darině, která navíc uvedla do rozpaků oba své hosty, na jejichž projev může mít taková situace vliv, a čekal bych, že tohle bude moderátorka, jež "vysílala z osmi různých vnějších prostředí", prostě vědět, respektive doufám, že pokutu dostal i ten, kdo za její projev zodpovídá, tedy šéf úseku Záruba.

Kritizovat tým mám určitě ne přímo ve studiu, odkud se vysílá živě, na to jsou pravidla, a už vůbec ne později veřejně na Twitteru, zejména mám-li máslo na hlavě a ještě pracuji ve veřejnoprávní instituci.

Je úplně jedno, kdo a co v tom okamžiku zesral! Podstatné je, že kdyby se Vymětalíková chovala jako profesionálka, a ne husopaska, nikdy se na to nepřišlo a k trapasu by nedošlo.

Byla to trapná chyba. A za chyby se má platit, ne za ně ještě beztrestně držkovat na jiné a tvářit se jako oběť, nikoli viník.

Slyšeli jste slovo boží.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články