Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Víme stejně dobře jako konkurence - Grossová se nad rakví manžela nezhroutila!

Zdroj: profimedia.cz
Dnešní vydání deníku Blesk se zřejmě nevědomky dopustilo politováníhodného omylu, když označilo stav Šárky Grossové během a po včerejším pohřbu jako nervové zhroucení. Nebylo tomu tak, stav vdovy byl úměrně k situaci vynikající.

V titulním článku o pohřbu expremiéra, který možná sleduje spíše prodejnost než reálný běh věcí, uvádí autor Milan Kovář, že si "vdova musela dát několikrát neurol, jinak by to nezvládla", což konstatuje jistě reálný "zdroj", který si nepřeje být jmenován.

Neurol neneurol, zdroj nezdroj, pojďme si říct, jak to bylo doopravdy.

Vdova Šárka Grossová už svého manžela pravděpodobně fyzicky nemilovala. eXtra to neřekl stejný zdroj jako Blesku ten s tím neurolem, ale je to více než pravděpodobné. Standa ale umíral hodně krutě a hlavně obratnou akcí před pár lety zajistil navěky rodinu. A co víc, je toho tolik, že vdova může krásně dál podporovat finančně muzikály, ve kterých pak budou hrát jedna až dvě, přiznejme, že talentované dcerky.

To, že Stanislav zemřel na ALS je tak sice hnusné, ale víceméně se to hodí, teda až na holky, pro které je to příšerné.

Vdova se na pohřbu nezhroutila a to, že "bylo vidět, jak se několikrát opírá o rameno doprovodu", možná vidět bylo, ale nějak k tomu neexistuje jediná fotografie, pomineme-li, že ochranka podá ruku dámě, jde-li ze schodů, což se dělá i na křtinách, v kině apod.

Termín "nervové zhroucení" ve skutečnosti nepopisuje žádný konkrétní stav a navíc je třeba si na rovinu říct, že Šárka Grossová se včera "nezhroutila".

Amen.

Slyšeli jste slovo boží.

Související články

Další články