Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Sámer je prý gay! Hm, a co? V Polsku by ho upálili, na Slovensku buzny neexistují a udavač si vybere Česko, kde to má každý na salámu…

Sámer je údajně homosexuál. Hm, být nekrofilní pedofil měl bych alespoň
jistotu, že to bude průměrně čtené, takhle nevím.
Zdroj: Facebook

Ve své práci ctím jen dvě věci: Vynechávám v rámci možností z kauz ksichtů jejich děti a nikdy neútočím přes sexualitu, maximální hranici mám někde u naznačování, že ten či onen by to už možná na stará kolena mohl vybalit (zdravím pohádkové prince Pavla a Vaška a taky Štefana, co to vysoudil), protože to v reálu dotyčného píárově nepoškodí, i když to někteří rádi tvrdí, aby pak vysoudili, že už to o nich nikdo nenapíše (zdravím detektiva Martina Tomsu a podruhé Štefana).

Navíc, být teplej je dnes víceméně in, buzny jsou polovina mých přátel v šoubyznysu a málo se ví, že vedle šoubyznysové „gay mafie“ je v branži ještě mocnější růžová lobby – ta novinářská, neb větší část mých kolegů na vyšších manažerských postech v redakcích či řada redaktorských hvězd mého oboru je taky „zadobře“ se Zdeňkem Troškou!, a tak nejenže u nás takřka nevycházejí homofobní články, ale řada novinářů dokonce své kamarády z růžové čtvrti nepokrytě zvýhodňuje a hetero celebrity mohou jen závidět a litovat, že nejsou queer.

Proto jsem si dnes pobaveně přečetl útok Sámerova kadeřníka Nikolaje na dotyčného, který je mým velmi dobrým kamarádem – průserářem, kterého nešetřím, protože je to pako, ale za kterého bych dal ruku do ohně, že by ve čtyři ráno vstal a pomohl mi instalovat hever či nechal mě u sebe hladového přespat a ještě mi dal ráno na jointa, zatímco jiní, kterým nenakládám z kolegiality (Agáto!), by dělali, že spí.

Nikolaj osočuje Sámera, že je gay, což absolutně nechápu.

Ne že bych to chtěl vyvracet, ale jde někoho obvinit z homosexuality? A navíc, prostý lid by to nevzal jako fakt, protože Sámer má vybudovanou image syrského hřebce a ať si doma kopuluje třeba se sedmi trpaslíky, navenek to má zrežírované takto a pokud to sám nevybalí, nic s tím nehne.

A média? Ale kdeže… Představte si, že by to byla pravda. Klíčový kauzař Super.cz je gay, půlka kluků v Blesk.cz jsou holky, ve Spyi jsem měl všechy redaktory teplé… Nejenže Sámera nenatřou natvrdo, ale ještě „práskače“ právem odsoudí, protože je to trapné. No dobře, tak na rovinu, když pět let děláte, že něco nevíte, a i kdybyste věděli, tak to nepíšete, tak si teď kvůli jednomu kadeřníkovi-věřiteli, nebo já nevím co, nesedne celá Praha na zadek z toho, že to vyslovil. Naopak, lidem jako já, tedy těm, co o tom mají psát, je to lhostejné, protože ta informace reálně nemá žádnou cenu (je nedůvěryhodná pro dav a navíc se dá psát jen jako útok kadeřníka, na intimní sféru tu máme jistá zákonná omezení, i co se celebrit týče), a navíc, kdybychom měli řešit coming out každého latentního gaye, neděláme nic jiného, že, Zdeňku Troško?

Takže Sámere, hlavně klid, blíží se doba, kdy bude „out“ bejt hetero. Až přijde, zaútočíme na toho gay kadeřníka… Obviníme ho, že je na holky. Bude to od nás velmi chytré, protože když na tebe praskne tohle, tak jsi okamžitě v tuzemských bulvárních redakcích bez spojenců a ve stylingu už si neškrtneš…

Natož v šoubyznysu!

Takže Sámere, jestli seš buzna, můžeš si jenom gratulovat. To já mám o čem přemýšlet…

Související články

Další články