Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Frackovo okénko: Řeknu vám, proč jde Rašilov najednou na ruku bulváru! Protože je to blb!

Frackovo okénko: Řeknu vám, proč jde Rašilov najednou na ruku bulváru! Protože je to blb!
Zdroj: profimedia.cz

Dostal jsem dnes potřetí otázku ze svého nejbližšího okolí na téma Rašilov a jeho neuvěřitelná spolupráce s bulvárem posledních dnů

Rašilov, který bulvár nikdy neměl rád (jeho budoucí exmanželka Vanda ho nenávidí). Rašilov, který se s bulvárním novinářem baví jen tehdy, když je to nutné. Rašilov, který má na bulvár velice ostré názory.

Ten samý Rašilov najednou "Promluvil o rozvodu s Hybnerovou", "Přiznal, že spolu nejsou rok" a "Ukázal novou kost".

Protože mám v tomto odvětví něco za sebou, nepochybuji, že je to celé jen šaškárna, kterou si Rašilov myslí, že vyhraje, protože se tak domluvil s bulvárem. Ten ho nafotil, zjistil, jak se věci mají, a učinil návrh, na který herec přistoupil, než na něj pod tlakem přistoupí Vanda.

Vždycky jeden z manželů v rozvodu mediálně povolí.

Povolí a výměnou za informace, otevřené zpovědi atd. dostává výhodu v podobě nešití do nového protějšku ("Nachytán s pohlednou černovláskou"), nešití do toho, s kým se chci v klidu rozejít ("O Vandě mluvil celou dobu velice pěkně"), nešití do dětí (Holky už jsou na prahu dospělosti) atd.

Kdo z jakéhokoli se rozvádějícího páru v šoubyznysu peče s bulvárem, rozkódujete podle podobných ukazatelů mimořádně snadno. Všimněte si, kdo je v tomto konkrétním případě za donchuána, kterého právem omrzelo manželství, a kdo je tu za přestárlou podivínku, která tohle musela čekat, ale holt se musí smířit s tím, že život jde dál.

Rašilov ví, co dělá. Chce, aby Vanda mediálně netrpěla, protože se dohodli, že to tak bude, chce, aby holky netrpěly, chce, aby netrpěla jeho odměna od společnosti UPC, které hraje v rodinné (hihi) kampani, chce, aby bulvárně netrpěla jeho nová milenka (která ve skutečnosti chce být v bulváru, ale Sašenkovi to říkat nebudeme).

Především ale chce, aby netrpěl ON SÁM. A tak najednou zapomněl, že nenávidí bulvár. Noviny to hrají na remízu, namísto na chlíváka, co pro mladou opustil starou, píše se o logickém vyústění dlouholeté krize, ve které je Sašík skoro k politování. A je toho víc, co pan nevinný poskytl bulváru, aby ten měl ještě týden z čeho žít.

Rašilov si musí myslet, jak to všechno suprově neskoulel. Myslí si, že v tom dlouho odkládaném problému, který byl způsoben tím, že myslí pérem a děti už jsou velké, vyhrál.

Nevyhrál jsi, Sašo.

Jen to s tebou koulíme tak, abys na to přišel co nejpozději. Protože až ti to dojde a my si vezmeme, co chceme, a s odstupem času pojedeme do opuštěné Vandy a tebe, zapuzeného mladou milenkou, a do holek, co tě budou jakoby nenávidět, pak ti dojde, kdo vyhrál, ty nazdárku.

Vyhrál bulvár.

Bulvár totiž vždycky vyhraje. A ne proto, že je tak dobrý. Stane se tak pokaždé prostě proto, že celebrity jsou krátkozraké a hloupé. Stejně jako řada těch, kteří si bulvár kupují.

Stejně jako Saša Rašilov…

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy