Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Poletucha Fridrichová a manžel hokeje/inseminátor na jedno použití Záruba? Všechno, jen ne nečekaný rozchod!

Nora Fridrichová dle mého soudu ani jedinou vteřinu nemyslela vážně to,
že do konce svých dnů bude spát jen s Robertem Zárubou.
Zdroj: herminapress.cz

Nemám tolik času jako někteří kolegové od konkurence, kteří opatrně referují o možné krizi páru Robert „Buly“ Záruba a Nora „mám to ráda“ Fridrichová a hrozně se diví tomu, že ta krize nastala.

Nejsou to upřímné články. Všichni v branži totiž vědí, jak to je, jen nechtějí nasrat Noru, jejího ex Milana Fridricha, Českou televizi, nevím…

Takže na rovinu: Fridrichová a Záruba NIKDY neměli ani promile šanci spolu zůstat a jejich slehnutí mělo jediný účel, zplodit inteligentní dítě. Oba profíci, že jeho jako fanda hokeje beru, není třeba říkat, ona mě jako roboticky zapálená moderátorka baví, navíc je tak sexy, že jsem si vždycky představoval, jaká je v posteli. Dobře, popravdě mi i několik přátel z řad zaměstnanců a externistů ČT tvrdilo nějaké postelové historky, které „URČITĚ NEJSOU PRAVDA“ a ze kterých jsem NEVYDEDUKOVAL, že Záruba je švagr s polovinou Kavčích hor a okolí.

Nora to prostě asi ráda a není to žádné tajemství. A Záruba? Boha jeho, vždyť to je workoholický manžel hokeje, ten nemá čas na nic než na puk a tu trošku, co vyšetří, ještě musí dělit mezi Noru a její potřeby a svého syna Viktora, kterého má se Zárubovou, která ho kopla do zadku, protože… No proč asi. Je krásná, chce pozornost, chce manžela, co je s ní a nejlépe v posteli. To je fakt divné, že si ji (vsadil bych se, že z dlouho nefunkčního manželství) odvedl první podnikatel v maserati, kterého krom byznysu baví i jiné věci.

Podtrženo, sečteno, nic proti Robíkovi a Noře, dvěma skvělým novinářům, nic proti tomu, že spolu mají krásnou Dianku, ale nehrajme si pokrytecky na údiv, že jim to asi nevyšlo. Jim to nemohlo nikdy vyjít. Jestli to věděl Robert, to si nejsem jistý, spíš ne. Ale Noře to muselo být jasné od začátku.

Neměli ŽÁDNOU šanci. Od začátku.

A komu se to nelíbí nebo kdo tomu nevěří a přijde mu to tvrzení moc odvážné a drzé, tak ten si lže do kapsy.

Anebo nespal s Norou. Takže spíš to první…

Související články

Další články