Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Poděkování iDnes.cz za lekci v tom, jak se dělá online bulvár

Kdepak Blesk.cz, kdepak Super.cz. Od iDnes se máme všichni co učit.
Zdroj: profimedia.cz, repro iDnes - leader online bulváru
+ Další fotografie

Omluva a poděkování iDnes.cz za kurz bulvárního online zpravodajství

Milý servere iDnes,

rád bych se ti co nejponíženěji omluvil za to, jak jsem byl zpupný. Mám tě rád, čtu tě roky, ale dycinky jsem si – a mezi velkýma klukama asi nejsem sám – říkal, že to stejně nejlépe dělá Blesk.cz, Tn.cz a… já!

Až smrt Ivety nám všem v oblasti online bulváru ukázala, jak hluboce jsme se mýlili, jací jsme nýmandi.

Nakoupit si na Googlu reklamu na klíčové spojení slov „Iveta Bartošová smrt“ a další parády, to byl, milý iDnes.cz, ne nadarmo držiteli nepřeberného množství Křišťálových lup za zpravodajství, kauf jako kráva!

Jsem idiot, ano idiot, že mě to hned nenapadlo taky. Chvástavý šéfredaktor Novotný, pche, hlupák k politování, který v rozhovoru s vámi čelí investigativě v podobě otázek na to, zda a proč je pro mě v případě tak tragického úmrtí opravdu na prvním místě čtenost a počet prokliků, a vy lišáci zatím po odvedení mé pozornosti skupujete reklamu na rozšmelcovanou Džambulku a dávkujete její vnitřnosti po půl hodině, kam to jenom jde, ale hlavně do sekce Kultura, ostatně kam jinam to také patří?

Dostali jsme, díky vám, nejen na eXtra lekci, na kterou naši zaměstnanci z oddělení domácího zpravodajství a také obchoďáci nezapomenou. Na páteční školení o tom, jak má vypadat aktuální zpravodajský servis v segmentu „šoubyznys a sebevražda matky nezletilého“, jsem si připravil mnohovrstevnou prezentaci práce editorů kulturní a zpravodajské rubriky iDnes.cz, který se v okamžicích těsně po nárazu vlakové soupravy do těla nebohé Ivety stal leaderem středoevropského online bulváru, leaderem, který bude navždy zapsán v mysli šéfredaktorů předních klevetníků jako ten, kdo dal tváří v tvář ostatkům Bartošové v kolejišti termínu „Bulvár“ nový, inovativní význam!

Děkujeme a stydíme se!

Pavel Novotný, šéfredaktor eXtra.cz,

a eXtra online media, s.r.o. – vydavatel portálu eXtra.cz

Související články

Další články