Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Po Lvech přijde další tryzna: Čeká nás nejtrapnější TýTý v historii! Nikdo se ho neúčastní a nepřijde ani dvojník!

Letos určitě vyhraje vše Prima nebo ČT, do sálu se výjimečně podívá
náhradní vnuk seniorů Alešek Cibulka coby nominovaný a tutově nepřijede
Jim Carrey, účast dementoval i jeho dvojník Hari, který má prý nějakou
kalbu na Kozím plácku.
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Další 2 fotografie
V uších nám ještě zní mezinárodní ostuda po návštěvě "Jima Carreyho" na Lvech a za dveřmi je další televizní blamáž. Kdysi slavné TýTý bude letos nejtrapnější ve své historii. De facto se ho totiž účastní jen dvě televize.

Letošní TýTý si pořadatelé za rámeček rozhodně nedají.

Novu soutěž přestala bavit poté, co má za sebou jako suverénně nejsledovanější televize dva hodně smutné roky, předloni dokonce z deseti nominací neproměnila ani jednu a vše pobrala Prima a Česká televize.

Ty si také rozeberou všechny ceny i letos, leda by překvapil jediný zástupce TV Barrandov, největší distributor kalendářů z meziválečného období Aleš Cibulka, kterého coby adepta na vítěze v kategorii moderátor zábavných pořadů vyneslo do finále, krom absence Novy, i šest miliard hlasů od divácké kategorie 80+, která jej považuje za náhradního vnuka, protože je voňavý, slušný a máme od něj na stole stejně jako loni, předloni, no prostě od Nagana, kalendář s Oldřichem Novým. Každopádně bod pro TV Barrandov, každopádně to bude pro Krause pořádná ťafka.

Soutěž tak devalvovala na souboj dvou televizí, které mají v součtu sledovanosti to stejné co televize největší, která už nechce soutěžit. Máme i další jistoty, vyrabovaného hlediště i možných účinkujících jistě zneužije Lucie Bílá (48), která vystoupí a k tomu seseká druhou Lucinu Vondráčkovou (35), na kterou letos prasklo bohapusté lhaní v televizi, a pak Karel Gott (75), který vyhraje zpěváka i absolutně, ale bude v Mannheimu, takže to se dvěma připravenými vtipnými proslovy prošpikovanými „fóry“ převezme nespravedlivě v kategoriích moderátorka, zpěvačka, muzikálová herečka, opereta a mluvené slovo pro děti nenominovaná Ivana, následně udělá Kolář průser v baru ve foyer a půjde se domů.

Řeknu vám, ještě nezačal ten letošní a člověk už je nadržený na ročník příští…

Související články

Další články