Letošní TýTý si pořadatelé za rámeček rozhodně nedají.

Novu soutěž přestala bavit poté, co má za sebou jako suverénně nejsledovanější televize dva hodně smutné roky, předloni dokonce z deseti nominací neproměnila ani jednu a vše pobrala Prima a Česká televize.

Ty si také rozeberou všechny ceny i letos, leda by překvapil jediný zástupce TV Barrandov, největší distributor kalendářů z meziválečného období Aleš Cibulka, kterého coby adepta na vítěze v kategorii moderátor zábavných pořadů vyneslo do finále, krom absence Novy, i šest miliard hlasů od divácké kategorie 80+, která jej považuje za náhradního vnuka, protože je voňavý, slušný a máme od něj na stole stejně jako loni, předloni, no prostě od Nagana, kalendář s Oldřichem Novým. Každopádně bod pro TV Barrandov, každopádně to bude pro Krause pořádná ťafka.

Soutěž tak devalvovala na souboj dvou televizí, které mají v součtu sledovanosti to stejné co televize největší, která už nechce soutěžit. Máme i další jistoty, vyrabovaného hlediště i možných účinkujících jistě zneužije Lucie Bílá (48), která vystoupí a k tomu seseká druhou Lucinu Vondráčkovou (35), na kterou letos prasklo bohapusté lhaní v televizi, a pak Karel Gott (75), který vyhraje zpěváka i absolutně, ale bude v Mannheimu, takže to se dvěma připravenými vtipnými proslovy prošpikovanými „fóry“ převezme nespravedlivě v kategoriích moderátorka, zpěvačka, muzikálová herečka, opereta a mluvené slovo pro děti nenominovaná Ivana, následně udělá Kolář průser v baru ve foyer a půjde se domů.

Řeknu vám, ještě nezačal ten letošní a člověk už je nadržený na ročník příští…