Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Nechutné vydírání Jágra! Nesoudná hokejová rodina obléhá předprodeje, ty kolabují a chudák Jarda se bude muset vrátit!

Zdroj: profimedia.cz, archiv

Hokejová rodina se Jardovi Jágrovi (42) nepěkně odvděčila za jeho přízeň a pokoru!

Předprodej lístků na Mistrovství světa v hokeji 2015 v Praze a Ostravě prakticky zkolaboval do hodiny poté, co dnes ráno na internetu, terminálech Sazky a v halách, kde se bude hrát, začali prodávat.

A to všechno kvůli Jágrovi, kterému se nepráší od huby, a tak když letos ukončil reprezentační kariéru, prostě to myslel vážně.

Ale znáte nesoudné pošuky, které nezajímá, že Džegr prostě nechce hrát za repre, když cítí, že na rozdíl od pro něj jednoduché NHL už nemusí být na ledě prospěšný. Fans prostě očekávají, že Jágr si to samozřejmě rozmyslí a Mistrovství světa bude jeho velkou rozlučkou, a je úplně fuk, jak dopadne. A oni chtějí být u toho!

Jágr se tak stává obětí nechutného vydírání vlastních fanoušků Místo aby se mohl soustředit na kanadsko-americkou NHL, bude měsíce formulovat diplomatické odpovědi na kolovrátkový dotaz, zda skutečně končí, aby nakonec pod tlakem veřejnosti, sponzorů, pořadatele a médií podlehl a proti své vůli ohlásil, že "teda jo".

Idiotský je i systém prodeje vstupenek. Kdyby byl Svaz co k čemu, počká se třetinou vstupenek až na únor, kdy Jarda ohlásí návrat, a pak je prodává za trojnásobnou cenu, zatímco takto umožňuje vstupenky kupovat i chudině, která od rána bere útokem prodejní místa, která logicky nestíhají. Ve výsledku odchází valná část naštvaná, stěžuje si do médií a Svaz se okrádá o zisk.

A k tomu všemu vydírají Jardu.

To nám to pěkně začíná!

Související články

Další články